Īstenota atbalsta akcija Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijai

Pateicoties iedzīvotāju atsaucībai, „BENU Aptieku” tīkls jau tuvākajā laikā veiks 1300 € ziedojumu Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijai. Šī summa iegūta, pateicoties decembrī īstenotajai labdarības akcijai.

„BENU Aptieka” jau ilgus gadus veiksmīgi sadarbojas ar Latvijas SOS Bērnu ciematu asociāciju. Par tradīciju kļuvusi īpašo Ziemassvētku kartīšu tirdzniecība aptiekās pirmssvētku laikā. Savukārt pērnā gada noslēgumā visu decembri tika īstenota jauna Ziemassvētku akcija – iegādājoties „BENU Aptieka” zīmola produkciju, 5% no pirkuma summas tika novirzīti ziedojumam SOS ciematos mītošajiem bērniem.

Visbiežāk decembrī iegādātie „BENU Aptieka” zīmola produkti, kuri līdz ar to arī devuši vislielāko artavu ziedojuma uzkrājumā, bija zivju eļļa, glikozamīna uztura bagātinātāji, C vitamīna kapsulas un šķīstošie vitamīni, kā arī termometri. Kopējā summa, kas uzkrāta ziedojumam, ir 1300 €.

„Esam gandarīti par sadarbību, kas mums aizvadītajos gados izveidojusies ar „BENU Aptieku”. Jauki, ka pirmssvētku laikā „BENU Aptieku” tīkls aicināja arī savus klientus nākt palīgā SOS ģimenēm, iegādājoties īpašās akcijas produktus. Akcijas rezultātā ziedoto summu esam nolēmuši izmantot, lai uzlabotu SOS ģimenēs augošo bērnu veselību,” stāsta Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas direktore Ilze Paleja.

Fiziskas un juridiskas personas vairāk par palīdzības sniegšanas veidiem un iespējām SOS bērnu ciematiem var uzzināt http://www.sosbernuciemati.lv.

Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija ir sociālā labdarības organizācija, kas nodrošina ilgtermiņa ģimenes modeļa aprūpi bez vecāku gādības palikušajiem bērniem un īsteno ģimeņu stiprināšanas projektus. Latvijā organizācija darbojas jau divdesmito gadu. Patlaban divos SOS bērnu ciematos un SOS jauniešu mājā ģimenes siltumu ir raduši 140 bērni no visas Latvijas, kuri zaudējuši vecāku aprūpi. 

Atpakaļ |
Dalīties
Aktualitātes par COVID-19 1 Bureau Veritas Certification sertifikāts Aktualitātes par COVID-19 1 Bureau Veritas Certification sertifikāts
Skatīt visus
info@benu.lv