Īstais laiks ādas aizsardzībai no UVA, UVB un zilās gaismas stariem!

No - 10.04.2020, līdz - 14.04.2020

Ilgi gaidītais pavasaris ir klāt! Lai arī šogad tas visā pasaulē ir ievērojami citādāks nekā citkārt, tomēr dažas jomas paliek nemainīgas – pavasarī saules aktivitāte krietni palielinās, tādēļ ir steidzami jādomā par ādas aizsardzību no ultravioletā starojuma – gan UVA, gan UVB stariem. Turklāt arvien aktuālāks kļūst arī zilais starojums! Tādēļ piedāvājam BENU Aptiekas skaistuma konsultantes Natālijas Gavriļčenko ieteikumus ādas aizsardzībai no kaitīgajiem stariem!

·         Izvēlieties saules aizsargkrēmu ar augstāko aizsardzības indeksu – SPF 50!

·         Līdzekļi ar SPF no 10 līdz 20 ir paredzēti ikdienas lietošanai, kad lielu dienas daļu pavadām telpās. Taču tie nederēs gadījumiem, kad dodaties uz pludmali!

·         Neizmantojiet pērnā gada aizsargkrēmu – tas būs zaudējis savu efektivitāti!

·         Pievērsiet uzmanību, vai līdzeklim ir aizsardzība gan pret UVA, gan UVB stariem!

·         Nepavadiet daudz laika pirmajā pavasara saulē – tā ir ļoti spēcīga! Atcerieties, bez aizsardzības atrodoties intensīvos saules staros, āda var apdegt jau 10-20 minūtēs!

·         Arī zilās gaismas stari jeb HEV (High Energy Visible light) ietekmē cilvēku – miegu, redzi un veicina ādas novecošanas procesu. Lai mazinātu to negatīvo ietekmi, ierobežojiet laiku, ko pavadāt pie viedierīcēm un datora, acu aizsardzībai lietojiet speciālas zilo staru aizsargbrilles, savukārt ādas aizsardzībai aptiekās jau ir pieejami speciāli tam paredzēti krēmi.

·         Neaizmirstiet par veselīgu uzturu un pietiekamu ūdens daudzumu ik dienas!

·         Ādas skaistumam lietojiet uztura bagātinātājus ar antioksidantiem – C, E un A vitamīnu, vīnogu kauliņu ekstraktu un resveratrolu.

Rūpējieties par savu ādu!

 

Atpakaļ |
Dalīties
Aktualitātes par COVID-19 1 Bureau Veritas Certification sertifikāts Aktualitātes par COVID-19 1 Bureau Veritas Certification sertifikāts
Skatīt visus
info@benu.lv