„Ēnu dienā 2017” aicinām skolēnus iepazīt farmaceita profesiju!

„Ēnu dienā 2017” aicinām skolēnus iepazīt farmaceita profesiju!

Farmaceits ir profesija, kas ik dienu dod iespēju palīdzēt cilvēkiem rūpēs par visdārgāko, kas viņiem ir – veselību. Tādēļ ikviens skolēns, kurš savu nākotni vēlētos saistīt ar farmāciju vai pieredzēt, kāda ir ikdiena aptiekā, aicināts 15. februārī piedalīties profesionālās orientācijas dienā „Ēnu diena 2017”. Šogad tā notiks arī 22 „BENU Aptiekās” Rīgā un reģionos.

Šogad 15. februārī „Ēnu dienā” piedalīsies astoņas Rīgas aptiekas, kā arī 14 aptiekas reģionos – Ventspilī, Kuldīgā, Daugavpilī, Salacgrīvā, Cesvainē, Rēzeknē, Aizkrauklē, Ērgļos, Jelgavā, Salaspilī, Ādažos un Alūksnē.

 „Ēnu diena” skolēniem dos iespēju visu dienu pavadīt aptiekā, izzinot farmaceita darba specifiku. Ēnotājiem būs iespēja iepazīties ar farmaceita ikdienas pienākumiem, vērot zāļu izgatavošanas procesu, gūt ieskatu medikamentu izkārtošanas sistēmas pamatprincipos un klientu apkalpošanas specifikā. Tāpat arī izmēģināt dažādu dzīvībai svarīgu mērījumu veikšanu, noslēgumā saņemot diplomu, kas apliecina ievadapmācību apguvi farmācijā. Ikviens skolēns ir aicināts uzdot arī interesējošus jautājumus par farmaceita profesiju, studijām un nākotnes karjeras attīstības iespējām.

Pieteikties vakancēm iespējams līdz 5. februārim biedrības „Junior Achievement-Latvia” projekta „Ēnu diena 2017” oficiālajā mājaslapā www.enudiena.lv. „BENU Aptieka” vakances atrodamas sadaļā „Farmaceits”. Ēnot farmaceitus aicināti skolēni no 15 gadiem.

Atpakaļ |
Dalīties
Aktualitātes par COVID-19 1 Bureau Veritas Certification sertifikāts Aktualitātes par COVID-19 1 Bureau Veritas Certification sertifikāts
Skatīt visus
info@benu.lv