BENU Aptiekas veterinārijas produkcijas reklāmas zvaigzne ir klāt

SUZANNA!

BENU Aptiekas paspārnē notika konkurss par jauno veterinārijas produkcijas reklāmas zvaigzni, kurā mājas mīluļu īpašniekiem bija jāiesūta dzīvnieku fotogrāfijas, lai cīnītos par galveno balvu – kļūšanu par reklāmas zvaigzni. Dalībnieku atsaucība bija milzīga, dažādu šķirņu suņi un kaķi. Turklāt katrs mājas mīlulis bija tik skaists, ka bija pelnījis uzvarēt konkursā.

Tomēr sociālo tīklu lietotāji, kas noteica uzvarētāju, par savu favorītu izvēlējās franču buldoga šķirnes kucīti Suzannu. Suzanna ir 9 mēnešus jauna, un viņas vārds, kā jau īstam franču buldoga kucēnam, ir radies, domājot par Franciju. Viņa ir vienīgais mājdzīvnieks ģimenē, un pēc saimnieces Aleksandras teiktā: “Suzanna noteikti ir pilntiesīgs mūsu ģimenes loceklis, kura tāpat kā citi ģimenes locekļi ir īpaša un nozīmē mums visu!”

Ikdiena, lai gan suņa, tomēr Suzannas dzīvē, ir sakārtota kā īstenai biznesa lēdijai – viņa ik dienas cītīgi skolojas aptuveni 30 minūtes, piedalās dažādās izstādēs, dodas pastaigās, vannojas, spēlējas, noteikti atpūšas, kas viņai ļoti patīk. Protams, sagādā prieku arī saviem saimniekiem, kas viņu neprātīgi mīl.

Aleksandra stāsta, ka uzvara BENU Aptiekas konkursā viņiem nozīmē daudz, jo ir prieks ne tikai par Suzannas uzvaru, bet arī par to, ka tā gūta, pateicoties cilvēku atzinībai. Suzanna, neskatoties uz to, ka ir vēl kucēns, jau ir paspējusi iegūt vairākus apbalvojumus, atzinības un labas atsauksmes izstādēs kucēnu klasē.

“Esam priecīgi, ka Suzanna varēs būt daļa no tik svarīgas lietas kā speciālās produkcijas pieejamība mājdzīvniekiem un tās popularizēšana parastajās aptiekās, jo man kā saimniecei ir būtiski, ka veterinārā produkcija ir nopērkama ne tikai specializētā VET klīnikā, bet arī pa ceļam uz mājām,” norādīja Aleksandra.

 

Atpakaļ |
Dalīties
Aktualitātes par COVID-19 1 Bureau Veritas Certification sertifikāts Aktualitātes par COVID-19 1 Bureau Veritas Certification sertifikāts
Skatīt visus
info@benu.lv