BENU Aptiekas mobilā lietotne

Ejot līdzi laikam un vēloties saviem klientiem nodrošināt vislabāko klientu apkalpošanas kvalitāti, BENU Aptieka ir izveidojusi mobilo lietotni, kas pieejama gan Android, gan iOS operētājsistēmām.

Tā piedāvā ērtas funkcijas, kas Jums noderēs ikdienā – gan neparedzētiem gadījumiem, kad jāatrod tuvākā aptieka, gan lai pārdomāti plānotu savus pirkumus, kā arī, lai palīdzētu neaizmirst par Jums noteikto medikamentu lietošanu. Izmantojot BENU Aptiekas mobilo lietotni, Jūs varēsiet ērti un ātri piekļūt savam BENU Aptiekas lietotāja profilam, kas ļauj uzzināt savu BENU lojalitātes kartes uzkrāto punktu bilanci un sekot sasniegtajam lojalitātes programmas līmenim. Tas nosaka uzkrājuma procentu, kas tiek piemērots Jūsu pirkumiem. Tāpat BENU Aptiekas mobilajā lietotnē redzama veikto pirkumu vēsture, kas palīdzēs Jums ērti sekot līdzi saviem izdevumiem. Savukārt, lai nepieciešamības gadījumā operatīvi atrastu tuvāko BENU Aptieku un lieki netērētu laiku, lieti noderēs tuvākās BENU Aptiekas atrašanas funkcija. BENU Aptiekas mobilā lietotne ir arī lielisks ikdienas palīgs gadījumos, kad jālieto medikamenti, jo tā piedāvā medikamentu dozatora un atgādinājumu funkcijas. Medikamentu dozators ir vienkāršs un ērts mobilais rīks, kas palīdzēs ievērot un neaizmirst par Jums nozīmēto medikamentu lietošanu. Jums tikai jāievada lietotnē Jums nozīmēto medikamentu nosaukumi, devas un lietošanas instrukcijas, lai lietotu atgādni par medikamentu lietošanu un ērti sekotu savas medikamentu kārbiņas saturam. Ar BENU Aptieka Tava ģimene ir zem droša spārna.

Atpakaļ |
Dalīties
Ar sirsnību pret slimību! Zāļu izgatavošana Mūsu farmaceiti Piesakies pārbaudei 1 Ar sirsnību pret slimību! Zāļu izgatavošana Mūsu farmaceiti Piesakies pārbaudei 1
Skatīt visus
info@benu.lv