BENU Aptiekās ikviens var pārbaudīt sejas ādas un matu veselību

No šī gada jūnija BENU Aptiekās visā Latvijā ir iespējams veikt sejas ādas un matu veselības pārbaudes. To ietvaros ar profesionālu diagnostikas aparatūru tiek veikti ādas un matu testi, kā arī, balstoties uz iegūtajiem rezultātiem, profesionāli skaistuma speciālisti–kosmētiķi sniegs konsultācijas par pareizu ādas kopšanu ikdienā un piemērotākās kosmētikas un kopšanas līdzekļu izvēli un to atbilstošu lietošanu.

Sejas ādas un matu veselības stāvokļa pārbaudes ietvaros tiek noteikts ādas tips, mitruma līmenis, sebuma līmenis, pigmentācijas līmenis, bioloģisko ādas vecums, ādas elastīgums, grumbu dziļums, galvas ādas vispārējo veselības stāvoklis, matu struktūra, matu problēmu būtība un cēloņi.

Kā atzīst BENU Aptiekas mazumtirdzniecības direktore Anete Rožkalna, “BENU Aptieku mērķis ir palīdzība ikvienam cilvēkam, kurš pie mums atnāk. Sejas ādas un matu veselība vienmēr ir bijis un būs aktuāls temats gan sievietēm, gan vīriešiem. Bieži vien tiek kļūdaini izvēlēti kopšanas līdzekļi, ar kādiem uzlabot to veselību. Rezultātā viss tikai pasliktinās. Tādēļ mūsu projektam esam piesaistījuši gan dermatoloģi Laumu Valeini, gan ārsti-trihologu Ingu Zemīti, kuras kopā ar mūsu farmaceitiem un kosmetoloģēm spēj sniegt ikvienam noderīgu palīdzību un konsultācijas.”

Dermatoloģe Lauma Valeine: “Cilvēki kļūst aizvien izglītotāki ādas kopšanas jomā, daudz vairāk seko savam izskatam, jo to pieprasa gan darba, gan sociālā vide. Vesela, kopta āda, mati un nagi ir cilvēka vizītkarte, kas pauž attieksmi pret sevi. Visām vecuma grupām ir aktuālas problēmas, kas saistītas ar nepareizu ādas ikdienas kopšanas līdzekļu lietošanu neatbilstoši vecumam, ādas tipam, stāvoklim. Tāpēc, pirmkārt, būtu jāiepazīst sava āda, jānoskaidro ādas tips un līdz ar to, arī specifiskās ādas vajadzības un īpatnības. Otrkārt, neatkarīgi no dzimuma un vecuma āda ir regulāri jāattīra, jāmitrina, jāpabaro un jāaizsargā no ārējās vides ietekmes. Šim rituālam jākļūst pašsaprotamam un jāintegrējas cilvēka ikdienā. Tam jākļūst par ieradumu!”

31. maijā notika projekta uzsākšanas pasākums, uz kuru tikai aicināti arī slavenības, blogeri un mediju pārstāvji. Tā ietvaros projekta vēstnese Lauma Valeine, kā arī ārste-triholoģe Inga Zemīte klātesošajiem izklāstīja par aktualitātēm ādas un matu veselības aprūpē, kā arī visiem bija iespēja izmēģināt procedūru un saņemt profesionālas konsultācijas par sejas ādas un matu kopšanu.

Atpakaļ |
Dalīties
Aktualitātes par COVID-19 1 Bureau Veritas Certification sertifikāts Aktualitātes par COVID-19 1 Bureau Veritas Certification sertifikāts
Skatīt visus
info@benu.lv