BENU Aptiekas Latvija atver jaunu aptieku Cēsīs

Nedēļas nogalē BENU Aptieka Latvija atklāja jaunu aptieku Cēsīs – vienā no skaistākajām valsts pilsētām. Cēsu BENU Aptieka ir veidota ierastajā un draudzīgajā BENU Aptieku interjerā un iekārtojumā.

Svinīgajā atklāšanā kopā ar aptiekas vadītājiem un darbiniekiem piedalījās arī BENU Latvija Farmācijas daļas vadītāja Vizma Vīksna un BENU Aptieka Latvija mazumtirdzniecības direktore Anete Rožkalna. “BENU Aptiekas atvēršana Cēsīs ir vēl viens mūsu solis Latvijas lielāko un ekonomiski nozīmīgāko reģionu virzienā. Medicīnas aprūpes un medikamentu pieejamība ir ļoti svarīga tēma šobrīd Latvijas iedzīvotāju vidū, tādēļ prieks, ka arī mēs ar savu darbību sniedzam būtisku ieguldījumu cilvēku veselības un arī ikdienas dzīves ērtību nodrošināšanā,” atzīst Anete Rožkalna. 
 
Jau pirmās atsauksmes no aptiekas apmeklētājiem bija siltas un ļoti pozitīvas. BENU Aptiekas farmaceitu prioritāte ir palīdzēt ikvienam, kurš ierodas uz aptieku pēc padoma un palīdzības.
Atpakaļ |
Dalīties
Aktualitātes par COVID-19 1 Bureau Veritas Certification sertifikāts Aktualitātes par COVID-19 1 Bureau Veritas Certification sertifikāts
Skatīt visus
info@benu.lv