„BENU aptiekas” laiž klajā Latvijā pirmo mobilo aplikāciju aptieku klientiem

Pielāgojoties digitālā laikmeta tendencēm, „BENU aptieku” tīkls ievērojami paplašinājis sniegto pakalpojumu klāstu, izveidojot „BENU” mobilo aplikāciju viedtālruņu lietotājiem. Jaunā aplikācija ir bez maksas pieejama mobilo aplikāciju vietnēs „App Store”, „Android” un „Google Play”. Patlaban „BENU aptieku” tīkls ir vienīgais aptieku tīkls Latvijā, kas saviem klientiem piedāvā šādu pakalpojumu.

Aplikācija izveidota, lai aptiekas klienti maksimāli ērtā veidā varētu piekļūt viņiem nepieciešamajai informācijai. Patlaban trīs galvenās aplikācijas piedāvātās iespējas ir „Aptieku meklētājs”, „Īpašie piedāvājumi” un „Zāļu dienasgrāmata”.

„Aptieku meklētājs” dod iespēju ātri un ērti noskaidrot tuvākās „BENU aptiekas” atrašanās vietu un attālumu līdz tai, aplūkot aptiekas sniegto pakalpojumu klāstu un noskaidrot kontaktinformāciju. Funkcija „Īpašie piedāvājumi” ļauj tiešsaistē ērti aplūkot visas aktuālās akcijas un īpašos piedāvājumus tuvākajā „BENU aptiekā”. Savukārt ar parocīgās funkcijas „Zāļu dienasgrāmata” palīdzību lietotāji var sekot līdzi viņiem izrakstītajiem medikamentiem - aplikācija informē par to, kad jālieto nākamā medikamentu deva.

Atpakaļ |
Dalīties
Aktualitātes par COVID-19 1 Bureau Veritas Certification sertifikāts Aktualitātes par COVID-19 1 Bureau Veritas Certification sertifikāts
Skatīt visus
info@benu.lv