BENU Aptiekas farmaceites saņem augstāko nozares apbalvojumu - “Gada farmaceits”

Šā gada 8. novembrī Latvijas Farmaceitu biedrības 25 gadu jubilejas svinībās ar augstāko nozares apbalvojumu “Gada farmaceits” tika godinātas BENU Aptiekas farmaceites Ilze Priedniece un Janīna Kušnere. Latvijas Farmaceitu biedrības balva “Gada farmaceits” ir ne vien augstākais apbalvojums farmācijas nozarē, bet arī vēl viens apliecinājums BENU Aptiekas farmaceitu profesionalitātei un nozīmīgajam ieguldījumam veselības aprūpes jomā un augsta līmeņa farmaceitiskās aprūpes sniegšanā.

Janīna Kušnere farmācijas jomā strādā jau vairāk nekā 38 gadus, no kuriem 25 pavadīti aptiekā Balvos, bet pēdējie seši gadi – aptiekas vadītājas amatā vienā no BENU Aptiekām Rēzeknē. Viņas lielākais dzinulis un mērķis vienmēr ir bijis kvalitatīvas farmaceitiskās aprūpes sniegšana. Janīnas pozitīvā attieksme, plašās zināšanas, kā arī prasīgums pret sevi un misijas apziņa ik dienu kalpo par iedvesmas avotu ne tikai BENU Aptiekas komandai, bet arī jaunajiem farmācijas studentiem, kurus viņa labprāt pieņem pie sevis praksē, lai stāstītu par farmaceita lomu cilvēka veselības un labsajūtas stiprināšanā. Ārpus darba viņa sadarbojas ar Rēzeknes Nedzirdīgo biedrību un Rēzeknes invalīdu biedrību, izglītojot cilvēkus par zāļu lietošanu, veselīgu dzīvesveidu un citiem ar veselību saistītiem jautājumiem. Jāuzsver, ka farmaceita profesija Janīnas ģimenē ieņem īpašu lomu, jo arī viņas meita un znots ir BENU Aptiekas farmaceiti. Ilze Priedniece BENU Aptiekā strādā jau vairāk nekā 10 gadus, un kopš 2011. gada ir aptiekas vadītāja. Gadu laikā uzkrātās zināšanas, profesionālā pieredze, kā arī universitātē iegūtais veselības zinātņu maģistra grāds un nesavtīgā vēlme palīdzēt ikvienam klientam ļauj Ilzei ik dienu nodrošināt visaugstākā līmeņa aptiekas darba organizāciju un farmaceitisko aprūpi. Ilze ar savām plašajām zināšanām palīdz ne vien klientiem, bet arī plašākai sabiedrībai, regulāri iesaistoties dažādos informatīvos mediju pasākumos, kuros viņa skaidro dažādus ar veselību, labsajūtu un dzīvesveidu saistītus jautājumus un sniedz vērtīgus ieteikumus veselības, pašsajūtas un dzīves kvalitātes paaugstināšanai. Tāpat jāuzsver, ka Ilze ir viens no farmaceitiskās aprūpes inovāciju virzītājspēkiem – viņas vadītajā aptiekā pēc rekonstrukcijas tika uzsākta zāļu izgatavošana, kā arī iekārtota konsultāciju telpa, lai aptiekas klientiem nodrošinātu iespēju ne tikai veikt asinsspiediena mērījumus, bet arī noteikt cukura un holesterīna līmeni. Vēlreiz sveicam mūsu farmaceites, saņemot augsto atzinību un darba novērtējumu. Esam patiesi lepni un pateicamies jums par ieguldījumu kvalitatīvas farmaceitiskās aprūpes sniegšanā, un vēlam panākumus arī turpmāk!

Atpakaļ |
Dalīties
Aktualitātes par COVID-19 1 Bureau Veritas Certification sertifikāts Aktualitātes par COVID-19 1 Bureau Veritas Certification sertifikāts
Skatīt visus
info@benu.lv