BENU Aptiekas farmaceite Inta Olte saņem Gada balvu medicīnā

Latvijas Ārstu biedrības ”Gada balvu medicīnā 2017”, Gada farmaceita nominācijā saņēmusi BENU Aptiekas darbiniece un ilggadēja Ērgļu aptiekas vadītāja Inta Olte.

Inta Olte Ērgļu aptieku vadījusi teju 50 gadus, kopš 1970. gada. BENU Aptiekas darbinieki, kam paveicies strādāt plecu pie pleca ar I. Olti, vērtē viņu kā atvērtu, pozitīvu un prasmīgu kolēģi, klienti - kā zinošu un atsaucīgu aptiekas vadītāju.

I. Olte savu dzīvi veltīt farmācijas jomai nolēmusi jau bērnībā, izglītību ieguvusi Rīgas Medicīnas institūtā, un gandrīz viss viņas darba mūžs ir aizritējis Ērgļu aptiekā, kur sākumā I. Olte strādāja par farmaceiti, bet kopš 1970. gada — par aptiekas vadītāju.

BENU Aptieka vienmēr ir augstu vērtējusi ne vien savus klientus, bet arī farmaceitus. Kompetenti, zinoši un talantīgi farmaceiti ir īsts atradums, bez kuriem BENU Aptieku funkcionēšana nebūtu iespējama.

Farmaceitam ir vistiešakā saskarsme ar aptiekas apmeklētājiem. Tieši farmaceits strādā ar klientu – palīdz, atbalsta, iesaka un veido aptiekas "seju". Tieši tādēļ BENU Aptieka vienmēr ir uzskatījusi savus farmaceitus par lielāko vērtību, un tieši tādēļ ir dubults prieks, ka BENU Aptiekas vadītāja ir novērtētā arī visas valsts mērogā.

Latvijas Ārstu biedrības gada balvas uzvarētājus nosaka Latvijas iedzīvotāji elektroniskā balsojumā. Laika posmā no pagājušā gada 1. decembra līdz šī gada 14. janvārim ikviens varēja nobalsot par savu labākā mediķa kandidātu nominācijās „Gada ārsts”, „Gada zobārsts”, „Gada farmaceits”, „Gada funkcionālais speciālists”, „Gada ārsta palīgs”, „Gada māsa” un „Gada vecmāte”. Šogad kopumā tika saņemtas 12 225 balsotāju balsis.

BENU Aptiekas ir daļa no Eiropas mēroga aptieku tīkla, kas apvieno aptuveni 700 aptieku Čehijā, Šveicē, Nīderlandē, Ungārijā, Serbijā, Slovākijā, Igaunijā un Lietuvā. BENU Aptieku tīkls ir viens no vadošajiem zāļu mazumtirdzniecības uzņēmumiem Latvijā, kas apvieno vairāk nekā 68 aptiekas visos lielākajos valsts reģionos. BENU Aptiekās Latvijā strādā vairāk nekā 400 darbinieku.

Papildu informācija:
Agnija Greiziņa,
Tamro Baltics mārketinga vadītāja Latvijā
Mob.tālr.+371 29107001
E-pasts: agnija.greizina@tamro.com
www.tamro.lv, www.benu.lv
Facebook.com/BENUaptieka

Atpakaļ |
Dalīties
Aktualitātes par COVID-19 1 Bureau Veritas Certification sertifikāts Aktualitātes par COVID-19 1 Bureau Veritas Certification sertifikāts
Skatīt visus
info@benu.lv