BENU Aptieka ziedo 12 000 EUR un organizē ekspertu diskusiju par bērnu onkoloģiju Latvijā

5. februārī Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS) Saulaino dienu bibliotēkā BENU Aptieka sadarbībā ar Bērnu slimnīcas fondu (BSF) jau trešo gadu organizēja ekspertu diskusiju Bērnu onkoloģija Latvijā: kur vērsties pēc palīdzības? Šogad diskusijas mērķis bija kopīgi pārrunāt vecākiem pieejamo informatīvo, finansiālo un emocionālo atbalstu bērnu onkoloģisko saslimšanu gadījumā, kā arī sniegt informāciju par ārstēšanas norisi.

Diskusijā piedalījās BSF valdes priekšsēdētāja Liene Dambiņa, BENU Aptieka Latvija direktore Anete Rožkalna, BENU Aptieka Latvija Farmācijas daļas vadītāja Vizma Vīksna, BKUS hematoonkoloģe dr. Gunita Medne, kā arī mamma, kuras ģimene ir saskārusies ar bērnu onkoloģiju, Mareta Bērziņa-Meirāne. Sarunu vadīja kampaņas vēstnese dr. Katrīna Puriņa-Liberte. “Jau trīs gadu garumā mūsu labdarības kampaņas mērķis ir ne tikai organizēt ziedojumu vākšanu mazo onkoloģijas pacientu ārstēšanai un iesaistīties ziedošanā pašiem, bet arī aktualizēt bērnu onkoloģijas tēmu sabiedrībā un informēt vecākus par pieejamo informatīvo, emocionālo un finansiālo atbalstu bērna saslimšanas gadījumā,” par labdarības kampaņu stāsta BENU Aptieka Latvija direktore Anete Rožkalna. BSF valdes priekšsēdētāja Liene Dambiņa norāda, ka trīs gadu laikā ar labdarības kampaņā Ar sirsnību pret slimību! Ziedo kopā ar BENU! saziedotajiem līdzekļiem ir sniegts ļoti plašs atbalsts daudziem mazajiem pacientiem, piemēram, 2019. gadā BSF izlietoja vairāk nekā 21 000 eiro, palīdzot 29 bērniem ar onkoloģiskām saslimšanām. Šogad BSF tiek ziedoti 12 000 eiro, taču kopš kampaņas sākuma kopējā ziedojumu summa ir 57 000 eiro,” norāda A. Rožkalna, uzsverot, ka BENU Aptiekas kampaņā piedalās ne tikai ziedotāji un BENU Aptieka klienti, bet arī BENU Aptieka, dubultojot saziedoto naudas summu. Liels paldies visiem klientiem un atbalstītājiem, kuri iesaistījās kampaņā Ar sirsnību pret slimību! Ziedo kopā ar BENU! un sniedza savu ieguldījumu mazo onkoloģijas pacientu ārstēšanā!

Atpakaļ |
Dalīties
Aktualitātes par COVID-19 1 Bureau Veritas Certification sertifikāts Aktualitātes par COVID-19 1 Bureau Veritas Certification sertifikāts
Skatīt visus
info@benu.lv