BENU Aptieka Valmierā – jaunā vietā!

Šī gada 10. februārī durvis apmeklētājiem ir vērusi jauna BENU Aptieka Valmierā – jaunatvērtā RIMI hipermārketa telpās. Iepriekš šī aptieka atradās Ausekļa ielā 29, taču tagad tā gaida apmeklētājus un pastāvīgos klientus jaunās, modernās un plašākās telpās Rīgas ielā 74.

Komentējot jauno aptiekas telpu atklāšanu, BENU Aptieka Latvija direktore Anete Rožkalna uzsver: "Esam priecīgi Valmieras iedzīvotājiem piedāvāt vēl modernāku un plašāku aptieku jaunā hipermārketa telpās – ar ērtāku piebraukšanu, plašu autostāvvietu un, protams, vēl ērtāku telpu iekārtojumu un plašāku sortimentu. Atrodoties hipermārketa telpās, aptieka ir vēl labāk sasniedzama un vieglāk atrodama ikvienam apmeklētājam. Jāuzsver arī tas, ka Valmiera vienmēr ir bijusi attīstības pilsēta ar aktīviem iedzīvotājiem un skatu nākotnē. Tādēļ mums ir liels gandarījums strādāt šādā modernā vidē un iet kopsolī ar pilsētas attīstību. Turklāt Valmiera neapšaubāmi ir nozīmīgs Vidzemes centrs, kurp dodas visas apkārtnes iedzīvotāji, tādējādi mums ir iespēja nodrošināt farmaceitisko aprūpi ne vien valmieriešiem, bet arī apkārtnes iedzīvotājiem un pilsētas viesiem." Jaunā aptieka sagaida klientus gaišās, plašās un modernās telpās un piedāvājot īpaši daudzveidīgu sortimentu. Aptiekā pieejams plašs recepšu un bezrecepšu medikamentu klāsts, higiēnas preces un uztura bagātinātāji. Ir padomāts arī par vegāniem un veģetāriešiem, piedāvājot un īpaši izceļot tos produktus, kuru sastāvā nav ĢMO un dzīvnieku valsts sastāvdaļu. Tāpat šeit atradīsiet plašu dermatoloģiskās kosmētikas klāstu un matu kopšanas līdzekļus no pasaulē atzītiem zīmoliem. Turklāt aptiekā iespējams pieteikties Medikamentu lietošanas atgādinājuma programmai, kas ir pieejama visiem BENU Lojalitātes programmas dalībniekiem un ir īpaši noderīga ikvienam, kas ilgstoši lieto medikamentus. Aptiekā pieejami arī asinsspiedienā mērījumi, zāļu izgatavošana un iespējams bez maksas nodot nederīgos medikamentus. Jaunā aptieka atrodas ērti pieejamā un viegli atrodamā vietā. Autovadītāju rīcībā ir plaša autostāvvieta. Gaidīsim Jūs ciemos jaunākajā BENU Aptiekā Valmierā, Rīgas ielā 74!

Atpakaļ |
Dalīties
1 Bureau Veritas Certification sertifikāts Ar sirsnību pret slimību! Zāļu izgatavošana Mūsu farmaceiti 1 Bureau Veritas Certification sertifikāts Ar sirsnību pret slimību! Zāļu izgatavošana Mūsu farmaceiti
Skatīt visus
info@benu.lv