BENU Aptieka uzsāk podkāstu veidošanu!

Sekojot jaunākajām pasaules tendencēm, BENU Aptieka pirmā starp farmācijas uzņēmumiem Latvijā saviem klientiem piedāvā podkāstus jeb audio saturu par aktuāliem ar veselību, labsajūtu un dzīvesveidu saistītiem jautājumiem.

Atrodoties nepārtrauktā kustībā, aizvien vairāk cilvēku priekšroku dod tieši podkāstiem, jo tie sniedz iespēju iegūt kvalitatīvu sev interesējošu saturu jebkurā vietā un laikā. BENU Aptiekas podkāstu mērķis ir sniegt sabiedrībai vērtīgus Latvijā atzītu ārstu, veselības speciālistu un zinošu farmaceitu ieteikumus veselības, pašsajūtas un dzīves kvalitātes paaugstināšanai.Podkāstos pievērsīsimies aktuālākajiem ar veselību saistītajiem jautājumiem, tādēļ pirmais, krūts veselības mēneša podkāsts, tika veltīts krūts vēža tēmai. Tieši krūts vēzis ir visizplatītākā no onkoloģiskajām saslimšanām sievietēm visā pasaulē un diemžēl arī Latvijā, kur ik gadu tas tiek konstatēts vairāk nekā 1000 sieviešu, bet mirst vairāk nekā 400 sievietes. Kā uzsver speciālisti – krūts vēzis sāk skart arvien jaunākas sievietes, turklāt joprojām daudzas sievietes savlaicīgi nevēršas pie ārsta, neveic pārbaudes un pašpārbaudes. Lai runātu par šo būtisko veselības problēmu, pirmajā BENU Aptiekas podkāstā par krūts veselību, pašpārbaužu nozīmi, krūts vēža skrīningu un citiem saistītiem jautājumiem sarunājas ārste-rezidente ginekoloģijā dr. Katrīna Puriņa-Liberte un viens no Latvijā vadošajiem ķirurgiem un onkologiem dr. Egīls Purmalis, kurš specializējies tieši krūts vēža un ādas ļaundabīgās melanomas ārstēšanā. Savukārt nākamais, novembra BENU Aptiekas podkāsts tiks veltīts diabētam, jo 14. novembrī visā pasaulē tiek atzīmēta Diabēta diena, kuras mērķis ir informēt un izglītot sabiedrību par cukura diabēta pirmajām pazīmēm, riska faktoriem, sarežģījumiem un ārstēšanas iespējām. Latvijā šis jautājums ir īpaši aktuāls, jo diabēts ir viena no izplatītākajām diagnozēm – ap 5% jeb 100 000 Latvijas iedzīvotāju sirgst ar diabētu, un skaits ik gadu turpina pieaugt. Tādēļ podkāstā tiks pārrunāti diabēta riska faktori, profilakse, dzīvesveida ietekme, ārstniecība un citi svarīgi ar šo saslimšanu saistītie jautājumi. Mūsu pirmo podkāstu klausies Spotify un Youtube platformās, kā arī vienos no Latvijas lielākajiem interneta ziņu portāliem Tvnet un Apollo! Rūpēsimies par veselību kopā!

 

Atpakaļ |
Dalīties
Aktualitātes par COVID-19 1 Bureau Veritas Certification sertifikāts Aktualitātes par COVID-19 1 Bureau Veritas Certification sertifikāts
Skatīt visus
info@benu.lv