BENU Aptieka turpina priecēt vegānus un veģetāriešus!

Šo sestdien, 24. augustā Esplanādē valdīja īpaši pozitīva un pacilājoša gaisotne, jo tika aizvadīts ikgadējais Vegānfestivāls, kas vienkopus pulcēja visu vecumu un dzīvesstilu cilvēkus, lai kopīgi klausītos iedvesmojošas lekcijas, vērotu meistarklases un muzikālu priekšnesumu pavadībā atklātu un baudītu jaunas garšas un labi pavadītu laiku kopā ar ģimeni.

Īpašu festivāla apmeklētāju uzmanību piesaistīja BENU Aptiekas stends, kur pulcējās visu vecumu interesenti, lai bez maksas veiktu ķermeņa sastāva pārbaudes un asinsspiediena mērījumus, kā arī saņemtu vērtīgus mūsu speciālistu ieteikumus veselības un pašsajūtas uzlabošanā, kā arī pareizai ādas kopšanai. Lielu atzinību izpelnījās BENU Aptiekas plašais vegāniem un veģetāriešiem piemērotās produkcijas klāsts – uztura bagātinātāji un kosmētika no pasaules vadošajiem zīmoliem, kuru ražošanā netiek izmantoti dzīvnieku izcelsmes produkti un ģenētiski modificēti organismi, un tie ir reģistrēti kā vegānu/veģetāriešu produkti Pārtikas un veterinārajā dienestā.

Mēs sakām lielu paldies visiem festivāla un BENU Aptiekas stenda apmeklētājiem un sirsnīgi pateicamies par jūsu atzinīgajiem vārdiem!

Gaidīsim jūs ciemos arī turpmāk!

Atpakaļ |
Dalīties
Aktualitātes par COVID-19 1 Bureau Veritas Certification sertifikāts Aktualitātes par COVID-19 1 Bureau Veritas Certification sertifikāts
Skatīt visus
info@benu.lv