BENU Aptieka saņem Latvijas Tirgotāju asociācijas balvu kā labākais aptieku tīkls Latvijā

Ceturtdien, 21. februārī, BENU Aptieka saņēma Latvijas Tirgotāju asociācijas (LTA) balvu kā labākais aptieku tīkls Latvijā. Savukārt par galvenās balvas ieguvēju un uzvarētāju tika atzīta BENU Aptieka t/c Alfa jeb BENU 6022, kas saņēma ne vien Rīgas pilsētas izpilddirektora Jura Radzeviča apsveikuma vārdus, bet arī EUR 1000 naudas balvu.

“Kvalitatīvas farmaceitiskās aprūpes nozīme gan Latvijā, gan pasaulē turpina nemitīgi pieaugt, aptiekām kļūstot par vēl būtiskāku veselības aprūpes sistēmas sastāvdaļu, kas ne vien nodrošina medikamentu pieejamību, bet arī informē un izglīto pacientus par profilaksi, veselīgu dzīvesveidu un uzturu. LTA piešķirtā balva ir uzskatāms pierādījums tam, ka BENU Aptieka turpina būt farmaceitiskās aprūpes un inovāciju līderis starp visiem aptieku tīkliem Latvijā, mērķtiecīgi sekojot līdzi globālajām tendencēm farmaceitiskajā aprūpē un kvalitatīvā klientu apkalpošanā,” uzsver BENU Aptieka Latvija direktore Anete Rožkalna.

LTA ekspertu komisija atzinīgi novērtēja BENU 6022 tikko izremontētās gaišās un mājīgās telpas, aptiekas jaunā koncepta ērtības, plašo pieejamo pakalpojumu klāstu un klientu apkalpošanas kvalitāti. “Esmu patiešām priecīga par saņemto atzinību un augsto aptiekas darba novērtējumu. Tik plaša mēroga panākums sniedz vēl lielāku iedvesmu strādāt un klientiem nodrošināt visaugstākā līmeņa farmaceitisko aprūpi. Šo panākumu veido divas daļas – jaunās, modernās un klientiem draudzīgās aptiekas telpas, kā arī zinoši, profesionāli un atsaucīgi farmaceiti, kas izrāda patiesas rūpes par mūsu klientu veselību un labsajūtu,” stāsta BENU 6022 vadītāja Inga Bula. Pateicamies mūsu klientiem par izrādīto uzticību, kā arī sakām lielu paldies Latvijas Tirdzniecības asociācijai par augsto mūsu darba novērtējumu!

Atpakaļ |
Dalīties
1 Bureau Veritas Certification sertifikāts Ar sirsnību pret slimību! Zāļu izgatavošana Mūsu farmaceiti 1 Bureau Veritas Certification sertifikāts Ar sirsnību pret slimību! Zāļu izgatavošana Mūsu farmaceiti
Skatīt visus
info@benu.lv