BENU Aptieka – pirmā aptieka Latvijā ar Digitālo lojalitātes karti

Sākot ar šā gada oktobri, BENU Aptieka kā pirmais aptieku tīkls Latvijā ievieš jaunu, inovatīvu un klientiem un apkārtējai videi draudzīgu risinājumu – Digitālo lojalitātes karti, kas tiks iekļauta atjaunotajā un uzlabotajā BENU Aptiekas mobilajā aplikācijā.

BENU Aptiekas septembrī veiktais pētījums par klienta karšu izmantošanu Latvijā liecina, ka tikai 13% Latvijas iedzīvotāju ikdienā nenēsā līdzi klientu kartes. Turklāt pētījumā atklāts, ka katrs otrais Latvijas iedzīvotājs (51%) vēlētos samazināt ikdienā līdzi nēsājamo klienta karšu skaitu, bet 55% aptaujāto fiziskas klienta kartes labprāt mainītu pret digitāliem risinājumiem. Tāpēc, rūpējoties par klientu ērtību un sekojot globālajām inovāciju tendencēm, esam pilnveidojuši BENU Aptiekas mobilo aplikāciju, iekļaujot tajā arī Digitālo lojalitātes karti. Tāpat jaunajā BENU Aptieka mobilajā aplikācijā varēsi ērti sekot līdzi savai uzkrātajai atlaidei un BENU punktiem, apskatīt pirkumu vēsturi un atrast tuvāko aptieku, kā arī saņemsi akcijas piedāvājumus un medikamentu lietošanas atgādinājumu.

Informācija par Digitālo lojalitātes karti un tās lietošanu būs pieejama arī Facebook un Instagram platformā, kā arī citās informatīvajās aktivitātēs – TV, vadošajos ziņu portālos un mūsu aptiekās, kas palīdzēs viegli saprotamā un saistošā veidā iepazīt BENU Aptiekas Digitālās lojalitātes kartes priekšrocības, funkcijas un uzzināt, kā pāriet no līdzšinējās plastikāta kartes uz mobilo aplikāciju.

 

Iepazīsties ar mūsu sagatavoto informatīvo video:
 
Atpakaļ |
Dalīties
Aktualitātes par COVID-19 1 Bureau Veritas Certification sertifikāts Aktualitātes par COVID-19 1 Bureau Veritas Certification sertifikāts
Skatīt visus
info@benu.lv