BENU Aptieka piedalās LU "Karjeras iespēju dienās 2018”

Šī gada 18. oktobrī norisinājās ikgadējais Latvijas Universitātes rīkotais pasākums “Karjeras iespēju dienas”.

Šogad tajā ar atraktīvām aktivitātēm piedalījās arī BENU Aptiekas pārstāvji, aicinot studentus iejusties farmaceita lomā, iemūžinot sevi BENU farmaceita halātā īpašā BENU Aptieka fotorāmī un dalīties ar saviem foto sociālajos tīklos. Tāpat studentiem bija iespēja balvās iegūt veselīgos Livsane produktus un BENU Aptiekas dāvanu karte.

Aktivitāšu mērķis bija piesaistīt studentu uzmanību farmācijas jomai un tās studijām. Pasākuma ietvaros BENU Aptieka vēlējās ar nodot studentiem informāciju, ka, izvēloties karjeru BENU Aptieku tīklā, katrs students jau paralēli studijām var sākt izprast izvēlētās profesijas nianses, iegūt visas nepieciešamās prasmes un būt tuvāk nākamajam pakāpienam ceļā uz savu sapņu darbu. Vienlaikus BENU Aptieka informējām interesentus, ka ir starptautisks aptieku tīkls, kas nodrošina ērtākas ERASMUS apmaiņas programmas iespējas, kā arī atgādināja jaunajiem topošajiem darba ņēmējiem, ka pagājušajā gadā BENU Aptieka tika pie labākās prakses devēja nominācijas, kas garantē kvalitāti prakses ņēmējiem.

BENU Aptieka vienmēr ir uzsvērusi farmaceita profesijas nozīmi un lepojusies ar saviem farmaceitiem. Mūsdienās farmaceita profesija kļūst arvien populārāka, turklāt tā arī paplašinās – pie farmaceita vēršamies ne tikai tādēļ, lai iegādātos medikamentus, bet arī pēc padoma un ieteikuma. Tieši farmaceits ir pirmais, pie kā dodamies, ja rodas jautājumi par veselību. Ikdienas steigā ne vienmēr paspējam apmeklēt ārstu, savukārt farmaceits vienmēr ir ātri sasniedzams. Šajā pasākumā BENU Aptieka vēlējās piesaistīt jauniešu uzmanību tam, cik daudzpusīga un interesanta var būt farmaceita profesija.

Atpakaļ |
Dalīties
Aktualitātes par COVID-19 1 Bureau Veritas Certification sertifikāts Aktualitātes par COVID-19 1 Bureau Veritas Certification sertifikāts
Skatīt visus
info@benu.lv