BENU Aptieka pateicas saviem farmaceitiem un sveic Pasaules farmaceitu dienā!

25. septembris BENU Aptiekā ir ļoti īpaša diena, jo tiek atzīmēta Pasaules farmaceitu diena. Šie svētki ir vēl viens iemesls, lai izteiktu atzinību un pateicības vārdus mūsu profesionālajiem, zinošajiem un atsaucīgajiem farmaceitiem.

Tieši farmaceiti ir BENU Aptiekas lielākā vērtība, kas nodrošina augstvērtīgu farmaceitisko aprūpi un klientiem sniedz profesionālus padomus veselības un labsajūtas uzlabošanā un slimību profilaksē, radot īpaši viesmīlīgu vidi, kur katrs aptiekas klients jūtas drošībā un nokļuvis labā aprūpē.

Pateicoties farmaceitiem par viņu nenovērtējamo ieguldījumu augstvērtīgas farmaceitiskās aprūpes nodrošināšanā, BENU Aptieka visa gada garumā regulāri iesaista farmaceitus dažādās aktivitātēs un informatīvos pasākumos, uzsverot gan viņu, gan sniegtās farmaceitiskās aprūpes nozīmi. Katru mēnesi tiek izraudzīts un godināts Mēneša farmaceits, savukārt farmaceiti aktīvi piedalās BENU Akadēmijas diskusijās, video klipu veidošanā, organizētajās aktivitātēs un pasākumos, kā arī sniedz iedzīvotājiem vērtīgus ieteikumus un komentārus medijiem par svarīgiem un saistošiem veselības, skaistumkopšanas un profilakses jautājumiem. No sirds sveicam mūsu kompetentos, atsaucīgos un talantīgos farmaceitus Pasaules farmaceitu dienā! Esam patiesi lepni par jūsu līdzšinējiem sasniegumiem un vēlam arī turpmāk tiekties pretī jauniem mērķiem kvalitatīvas un uz klientu labsajūtu orientētas farmaceitiskās aprūpes nodrošināšanā!

 

 

Atpakaļ |
Dalīties
Aktualitātes par COVID-19 1 Bureau Veritas Certification sertifikāts Aktualitātes par COVID-19 1 Bureau Veritas Certification sertifikāts
Skatīt visus
info@benu.lv