BENU Aptieka kļūst par pirmo aptieku Latvijā, kas rūpējas par vegāniem un veģetāriešiem piemērotu produktu atpazīšanu un pieejamību

Sekojot pasaules tendencēm un rūpējoties par klientu ērtībām, BENU Aptieka ievieš īpašus vegāniem un veģetāriešiem piemērotu produktu stendus un atpazīšanas zīmes, tādējādi kļūstot par pirmo aptieku Latvijā, kas izceļ šādus produktus un padara tos viegli atpazīstamus plašajā aptiekas sortimentā.

BENU Aptieka vienmēr ir rūpējusies par savu klientu ērtībām un vajadzībām, un tagad tā kļūst par vegāniem un veģetāriešiem draudzīgāko aptieku Latvijā, piedāvājot īpaši plašu vegāniem un veģetāriešiem piemērotu produktu klāstu. Šis jaunais piedāvājums, piedaloties vadošajiem jomas speciālistiem, tika prezentēts šā gada 25. aprīlī, organizējot diskusiju par vegānu un veģetāriešu dzīvesveidu Veģetārs un vegāns dzīves stils – uzturs, fiziskās aktivitātes, ādas un matu kopšana.

Vienlaikus tika prezentēts aptiekas kosmētikas piedāvājums, jo BENU Aptieka piedāvā visplašāko kosmētikas klāstu no visām Latvijas aptiekām. Tajā ietilps ne vien pasaules vadošo zīmolu dermokosmētika un matu kopšanas līdzekļi, bet arī veģetāriešiem un vegāniem piemēroti produkti, piemēram, Insight un Lakme zīmolu produkcija.

Prezentācijas pasākumā tika apskatītas vegānu un veģetāriešu dzīvesveidu galvenās nianses, kā arī pārrunāti pareizas kosmētikas izvēles un ādas un matu kopšanas pamatprincipi. Diskusijā piedalījās uztura speciāliste, veselības zinātņu maģistre uzturzinātnē Liene Sondore, ārste dermatoloģe Lauma Valeine un BENU Aptiekas skaistuma konsultante Natālija Gavriļčenko. Diskusiju vadīja veģetāra dzīvesveida piekritējs un viens no CrossFit pamatlicējiem Latvijā Kaspars Zlidnis.

Diskusija bija skatāma tiešraidē BENU Aptiekas Facebook lapā, kur arī turpmāk būs pieejama visiem interesentiem.

Atpakaļ |
Dalīties
Aktualitātes par COVID-19 1 Bureau Veritas Certification sertifikāts Aktualitātes par COVID-19 1 Bureau Veritas Certification sertifikāts
Skatīt visus
info@benu.lv