BENU Aptieka klientiem piedāvā eko somas no pārstrādātām PET pudelēm

Katru gadu jūlijs visā pasaulē tiek atzīmēts kā mēnesis bez plastmasas, kura laikā pastiprināti tiek organizētas aktivitātes videi draudzīga un ilgtspējīga dzīvesveida veicināšanai. Dati liecina, ka 2018. gadā 91% no vairāk nekā 300 miljoniem tonnu globāli saražotā plastmasas apjoma netika otrreizēji pārstrādāts, paaugstinot vides piesārņojuma un arī veselības riskus.

Tādēļ, rūpējoties par apkārtējās vides kvalitāti un ilgtspējīga dzīvesveida veicināšanu, mēs klientiem piedāvājam eko iepirkšanās somas, kas izgatavotas no otrreiz pārstrādātām PET pudelēm. 

“Otrreiz pārstrādātu plastmasas produktu izmantošana ne vien palīdz ietaupīt resursus un enerģiju, bet arī veicina apkārtējās vides un gaisa kvalitāti, kā arī ilgtermiņā palēnina klimata pārmaiņas. Turklāt mēs redzam, ka aizvien vairāk mūsu klientu pievēršas ilgtspējīgām un ekoloģiski draudzīgām alternatīvām visās dzīves jomās. Tādēļ, sekojot mūsu klientu vajadzībām un ilgtspējīga dzīvesveida tendencēm pasaulē, BENU Aptieka ir spērusi vēl vienu nozīmīgu soli videi draudzīgu ieradumu veicināšanā, klientiem piedāvājot praktiskas, izturīgas un ērtas iepirkšanās somas no otrreiz pārstrādātām PET pudelēm. Tas nozīmē, ka, dodoties pēc nelieliem pirkumiem uz veikalu vai kādu no mūsu aptiekām, iepirkumu maisiņš nebūs jāpērk atkārtoti,” stāsta BENU Aptieka Latvija direktore Anete Rožkalna.

Vienas somas pagatavošanā tiek izmantotas 4-5 PET pudeles, kuras tiek sadalītas mazās daļās, kas pēc tam tiek pārvērstas šķiedrās, no kurām tiek radīts izturīgs materiāls. Kopumā šajā sezonā mūsu klientiem ir pieejami 10 tūkstoši eko somu. Tas nozīmē, ka to izstrādē ir izmantoti aptuveni 40-50 tūkstoši otrreizēji pārstrādātu PET pudeļu.

Aicinām aizdomāties gan par savu, gan planētas veselību un izvēlēties dabai draudzīgus risinājumus, kā arī atgādinām, ka medikamenti, kuriem ir beidzies derīguma termiņš, ir iekļauti starp bīstamajiem ķīmiskajiem atkritumiem. Lai nepieļautu nederīgo medikamentu nokļūšanu augsnē un gruntsūdeņos, aicinām tos nodot kādā no mūsu aptiekām, nevis izmest sadzīves atkritumos.

Atpakaļ |
Dalīties
Aktualitātes par COVID-19 1 Bureau Veritas Certification sertifikāts Aktualitātes par COVID-19 1 Bureau Veritas Certification sertifikāts
Skatīt visus
info@benu.lv