BENU Aptieka Klaipēdas ielā 62 – turpmāk jaunākās, plašākās telpās!

Šī gada 1. februārī pēc vērienīgas rekonstrukcijas durvis vērusi liepājnieku iecienītā BENU Aptieka t/c XL Sala Klaipēdas ielā 62. Tagad aptiekas telpas ir kļuvušas divreiz plašākas, kas ļāvis ne vien veidot ērtāku, pārredzamāku un modernāku interjeru, bet arī ievērojami paplašināt aptiekas sortimentu.

Kā stāsta aptiekas vadītāja un farmaceite Evita Tetere, aptiekā tagad ir pieejams daudz plašāks uztura bagātinātāju un higiēnas preču klāsts, kā arī īpaši daudzpusīgs dermatoloģiskās kosmētikas un matu kopšanas līdzekļu sortiments no pasaulē atzītiem zīmoliem. Lai klienti neapjuktu no plašā piedāvājuma un vienmēr zinātu, ko labāk izvēlēties, aptiekā strādā arī konsultants, kas ieteiks piemērotāko kosmētiku, pastāstīs par pareizu tās lietošanu un iepazīstinās ar kosmētikas jaunumiem. Aptiekā ir izveidota īpaši plaša pašapkalpošanās zona, kas ir labi pārredzama un viegli pieejama klientiem.

Aptiekā, kā ierasts, pieejami visa veida recepšu, kompensējamie un bezrecepšu medikamenti, arī veterinārie līdzekļi mājas mīluļu veselībai un labsajūtai. Tāpat šeit gatavo zāles pēc ārsta izrakstītas receptes.

Īpašs jaunums klientu ērtībai ir aptiekā ieviestā rindas regulēšanas sistēma, kas ļauj paņemt numuru un sagaidīt savu kārtu, nedrūzmējoties rindā, bet, piemēram, apskatot pašapkalpošanās zonas produktus. Tas ir gan ērtāk, gan drošāk ikvienam!

Ir pieejama arī konsultāciju telpa, kurā klienti varēs saņemt farmaceita padomu, izmērīt asinsspiedienu, holesterīna un cukura līmeni asinīs, tiklīdz to ļaus epidemioloģiskā situācija valstī.

Aptiekas vadītāja Evita Tetere novēl ikvienam šajā pārbaudījumu laikā veselību, saticību un izturību. Un atgādina, ka aptieka gaida ikvienu apmeklētāju, vienlaikus aicinot ievērot drošības pasākumus, lai rūpētos par savu un apkārtējo veselību.

Atzīmējot aptiekas atvēršanu, no 2. līdz 7. februārim BENU Aptiekā Liepājā, Klaipēdas ielā 62, klientiem piedāvājam īpaši izdevīgas cenas – visiem vitamīniem un populārāko zīmolu kosmētikai 30% atlaide!*

Aptiekas darba laiks: katru  dienu 9:00-21:00

Aptiekas adrese: t/c XL Sala Klaipēdas ielā 62

*Neattiecas uz akcijas precēm un Orthomol zīmola produktiem.

Atpakaļ |
Dalīties
Aktualitātes par COVID-19 1 Bureau Veritas Certification sertifikāts Aktualitātes par COVID-19 1 Bureau Veritas Certification sertifikāts
Skatīt visus
info@benu.lv