BENU Aptieka – ilgtspējīgākais un videi draudzīgākais aptieku tīkls Latvijā

BENU Aptieka atzīta par videi draudzīgāko aptieku tīklu Latvijā.

Iegūstot augstu Latvijas iedzīvotāju novērtējumu un iekļūstot biznesa žurnāla “Kapitāls” šā gada 7. oktobrī publicētajā Latvijas zaļāko uzņēmumu TOP 50, kas līdzās saņemtajam starptautiskajam ISO sertifikātam par energoefektivitātes procesu nepārtrauktu uzlabošanu un energoefektivitātes mērķu sasniegšanu, ir vēl viens apliecinājums BENU Aptiekas ieguldītajam darbam inovatīvu, ilgtspējīgu un apkārtējai videi draudzīgu risinājumu ieviešanā. Rūpes par apkārtējo vidi un ilgtspējīgi, dabai draudzīgi farmaceitiskās aprūpes un klientu apkalpošanas risinājumi ir nozīmīga BENU Aptiekas attīstības sastāvdaļa, ko apliecina kopš šī gada oktobra ieviestā Digitālā lojalitātes karte, kas ir stratēģiski pārdomāts un klientu vajadzībās balstīts risinājums ar mērķi samazināt plastikāta karšu izmantošanu, tā vietā piedāvājot klientiem un apkārtējai videi draudzīgas digitālās platformas. Rūpes par apkārtējo vidi un ilgtspējīgi, dabai draudzīgi farmaceitiskās aprūpes un klientu apkalpošanas risinājumi ir nozīmīga BENU Aptiekas attīstības sastāvdaļa, ko apliecina kopš šī gada oktobra ieviestā Digitālā lojalitātes karte, kas ir stratēģiski pārdomāts un klientu vajadzībās balstīts risinājums ar mērķi samazināt plastikāta karšu izmantošanu, tā vietā piedāvājot klientiem un apkārtējai videi draudzīgas digitālās platformas. Rūpējoties par dabas resursu un apkārtējās vides saglabāšanu, BENU Aptieka regulāri apkopo un nogādā papīru Līgatnes papīrfabrikā, tādējādi sniedzot tam vēl vienu dzīves ciklu un ietaupot vērtīgo materiālu – koksni. Lai nepieļautu, ka medikamenti, kuriem ir beidzies derīguma termiņš, tiktu izmesti kopā ar sadzīves atkritumiem un radītu kaitējumu apkārtējai videi un dzīvniekiem, BENU Aptieka nodrošina iespēju ikvienam klientam bez maksas nodot medikamentus ar beigušos derīgumu termiņu.

Viens no 2020. gada BENU Aptiekas centrālajiem mērķiem ir nodrošināt vēl inovatīvāku un apkārtējai videi un klientiem draudzīgāku farmaceitisko aprūpi, kuras pamatā ir ilgtspējīgu resursu iekļaušana klientu apkalpošanā un aktīva līdzdalība plastmasas, papīra un citu materiālu otrreizējā pārstrādē.

Paldies mūsu klientiem par sniegto atzinību un BENU Aptiekas ieviesto videi draudzīgo risinājumu augsto novērtējumu, kas ļāvis iekļūt Latvijas zaļāko un ilgtspējīgāko uzņēmumu TOP50!

Atpakaļ |
Dalīties
Aktualitātes par COVID-19 1 Bureau Veritas Certification sertifikāts Aktualitātes par COVID-19 1 Bureau Veritas Certification sertifikāts
Skatīt visus
info@benu.lv