BENU Aptieka Alfā tagad divreiz plašāka un vēl modernāka!

Šā gada 11. decembrī tirdzniecības centrā Alfa Rīgā pēc rekonstrukcijas durvis ir vērusi BENU Aptieka jaunās, plašākās telpas. Jaunās aptiekas platība ir divas reizes lielāka par iepriekšējo, sasniedzot 146,5 m2. Šī ir pirmā BENU Aptieka, kurā ir iekārtota atsevišķa kase kosmētikas un nemedikamentu produktiem, un otrā BENU Aptieka, kurai ir ierīkots rindas regulators.

Jaunais koncepts ietver vēl modernāku, ērtāku un vizuāli pievilcīgāku telpu plānojumu un produktu izvietojumu, jaunus gaismas risinājumus un korporatīvo krāsu lietojumu, kā arī daudzus citus jaunievedumus. Lai pilnībā apmierinātu visaugstākās aptiekas klientu prasības, kā arī sekotu jaunākajām pasaules dizaina tendencēm tirdzniecības vietu iekārtošanā, jaunais aptiekas koncepts veidots, balstoties uz līdzšinējā koncepta bāzes un klientu atsauksmēm, uzlabojot gaismas risinājumus, izvietojot jaunas un modernas mēbeles, pilnveidojot sienu, grīdas un ieejas noformējumu, kā arī ieviešot labāku iekštelpu navigāciju un vienotus digitālos risinājumus.

Gaidām ciemos!

Atpakaļ |
Dalīties
Aktualitātes par COVID-19 1 Bureau Veritas Certification sertifikāts Aktualitātes par COVID-19 1 Bureau Veritas Certification sertifikāts
Skatīt visus
info@benu.lv