BENU aptieka aicina Latvijas skolēnus iepazīties ar farmaceita profesiju

Nepalaidiet lielisku iespēju sākt plānot savu nākotni jau skolas laikā! Mēs piedāvājam iegūt pieredzi, kas palīdzēs izvēlēties pareizo profesiju!

BENU aptieka lepojas ar saviem pieredzes bagātajiem un kompetentajiem farmaceitiem, kuri savas zināšanas pielieto ne tikai veicot farmaceitisko aprūpi un apkalpojot klientus, bet regulāri sniedzot komentārus par veselības jautājumiem valsts un reģionāla mēroga medijiem.

BENU aptieka aicina Latvijas skolēnus iepazīties ar farmaceita profesiju, vērojot interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu. Viesojoties pie mums „Ēnu dienā”, skolēnam būs iespēja iepazīt farmaceita profesijas ikdienu – vērot saskarsmi ar klientiem un uzzināt vairāk par sortimenta organizēšanu.

Skolēniem ir iespēja viesoties 17 BENU aptiekās: Rīgā, Liepājā, Carnikavā, Valmierā, Alūksnē, Jelgavā, Ērgļos, Salaspilī, Aizkrauklē, Rēzeknē, Cesvainē, Jēkabpilī.

Pieteikties var ēnu dienas portālā līdz 24. janvārim.

Nepalaidiet lielisku iespēju sākt plānot savu nākotni jau skolas laikā!

 

Atpakaļ |
Dalīties
Aktualitātes par COVID-19 1 Bureau Veritas Certification sertifikāts Aktualitātes par COVID-19 1 Bureau Veritas Certification sertifikāts
Skatīt visus
info@benu.lv