Beauté Pacifique zīmola eksperte Vivi Holk (Dānija) konsultē BENU aptiekā TC Spice 6.februārī

Beauté Pacifique zīmola speciāliste Vivi Holk veiks ādas diagnostikas, sniegs profesionālas konsultācijas un dalīsies padomos kā uzlabot jebkuru ādu.

Latvijā viesosojas Vivi Holk, kas ir Beauté Pacifique zīmola eksporta vadītāja, starptautiskā trenere un ādas kopšanas speciāliste ar daudzu gadu gaitā visā pasaulē iegūtu plašu pieredzi. Šajā sestdienā, 6.februārī mums ir radusies iespēja piedāvāt īpaši padziļinātas konsultācijas jebkuram BENU aptikas klientam laikā no 11:00 – 14:00.

Īpaši noderīga šī konsultācija būs tiem, kam līdz šim nav izdevies uzlabot savu ādu. Ja Tev, vai kādam zināmam cilvēkam ir problemātiska āda, akne, rozācija, kuperoza, ļoti sausa āda, psoriāze, ekzēma, saules bojāta vai novecojusi āda, lūdzu, izmantojiet šo iespēju sestdien parunāt ar Vivi Holk.

Pie Vivi būs iespēja bez maksas veikt kā pirmreizējo, tā arī atkārtoto ādas ultraskaņu diagnostiku, uzklausīt padomus par to, kā ir iespējams iegūt vēl veselāku, spēcīgāku un jaunāku ādu kā arī uzdot citus sev interesējošus jautājumus par zīmolu, mūsu produktiem vai ādu un tās kopšanu.

Ādas diagnostika ar DermaScan ultraskaņas diagnostiku ir ātra, nesāpīga un ļoti labi ļauj novērtēt ādas patieso stāvokli visā tās dziļumā.

Diagnostikas laikā ar ultraskaņām tiek fiksēts:

  •     Ādas virsmas (epidermas), stāvoklis, tās biezums un esošie bojājumi;
  •     Ādas dziļāko slāņu (dermas) esošais stāvokis un esošie bojājumi;
  •     Elastīgo šķiedru – kolagēna koncentrācijas blīvums līdz pat 3mm dziļumā.


Ādas diagnostikas laikā speciāliste izstāstīs un attēlā uzskatāmi parādīs, kāds ir ādas pašreizējais stāvoklis. Tiks fiksēti ādas saules bojājumi un – novecošanās procesa radītie ādas bojājumi. Iegūtos attēlus Beauté Pacifique konsultanti saglabās datu bāzē. Veicot atkārtotu ādas diagnostiku vēlāk, būs iespējams noteikt, cik daudz ādas struktūra ir mainījusies un kā mainītais dzīvesveids, kosmētika, procedūras, utml, ir spējuši mainīt ādas stāvokli.

Vivi Holk vairāk kā pusi no gada pavada ārpus savām mājām – Dānijas, ceļojot pa visu pasauli, daloties ar savām zināšanām, kā arī iegūstot jaunas zināšanas un pieredzi. Tieši Vivi ir cilvēks, kas viss ciešāk strādā ar mūsu Čīles zinātnieku grupu, kurā tiek iegūta viena no mūsu pēdējā laika efektīvākajām sastāvdaļām – GSPE (Čīles vīnogu kauliņu ekstrakts). Vivi, savos gados, piemīt apbrīnojama spēja būt vienmēr un visur, paspēt izdarīt neiedomājami daudz, rūpēties par savu un visas pasaules cilvēku ādas veselību kā arī būt lieliskam draugam saviem kolēģiem visā pasaulē. Kopā ar Vivi, būs arī Latvijas pārstāvji – Līga vai Mārtiņš, kas nodrošinās tulkošanu no angļu uz latviešu valodu.

Ja vēlaties būt droši par to, ka nebūs ilgi jāgaida, iesakam veikt pierakstu sūtot pieteikumu uz info@beaute-pacifique.lv vai zvanot pa TEL: 25129149.

Uz tikšanos sestdien!

 

  

Atpakaļ |
Dalīties
Aktualitātes par COVID-19 1 Bureau Veritas Certification sertifikāts Aktualitātes par COVID-19 1 Bureau Veritas Certification sertifikāts
Skatīt visus
info@benu.lv