Astmas pacientu aprūpe BENU aptiekās

BENU Aptiekas farmaceiti ikdienas darbā sastopas ar pacientiem, kuri slimo ar dažādām hroniskām slimībām un regulāri lieto medikamentus. Tāpēc nolūkā uzlabot farmaceitiskās aprūpes kvalitāti BENU Akadēmijas ietvaros esam nolēmuši lielāku uzmanību pievērst šīm slimnieku grupām, lai paaugstinātu pacientu līdzestību medikamentu lietošanā un palīdzētu uzlabot dzīves kvalitāti.

Nav noslēpums, ka plaušu slimības ir viena no būtiskākajām veselības problēmām pasaulē, – piemēram, plaši izplatīta ir bronhiālā astma un hroniska obstruktīva plaušu slimība jeb HOPS. BENU Aptieku farmaceiti ir piedalījušies apmācību programmā, kuras ietvaros ir padziļināti apguvuši astmas un HOPS farmaceitiskās aprūpes principus un veiksmīgi nokārtojuši programmā noteiktās pārbaudes. Mūsu mērķis ir veicināt sabiedrības informētību par šīm slimībām, panākot savlaicīgu slimnieku vēršanos pie ārsta un ārstēšanas uzsākšanu.

Esam gatavi piedāvāt individuālu konsultāciju klientiem, kas iegādājas HOPS un astmas ārstēšanai paredzamos medikamentus. Īpaši svarīgi tas ir cilvēkiem, kuri pirmo reizi iegādājas inhalējamos medikamentus. BENU Aptiekās ir ierīces pacientu apmācībai – pacients var izmēģināt, kā darbojas inhalators, un ar farmaceitu pārrunāt pareizu lietošanas tehniku, kā arī uzklausīt padomus, kā sadzīvot ar astmu, vienlaikus nepazeminot dzīves kvalitāti.

Ikdienā ne mazums cilvēku klepo mēnešiem ilgi, taču nesteidzas meklēt ārsta palīdzību, bet dodas uz aptieku pēc pretklepus līdzekļiem. BENU Aptiekas farmaceiti piedāvās atlicināt dažas minūtes laika sarunai un aizpildīt nelielu testu, kura rezultāti var liecināt, ka cilvēkam, iespējams, ir bronhiālā astma. Anketas otrā pusē būs atrodama plaušu ārstu (pneimonologu) un alergologu kontaktinformācija.

Astma var attīstīties arī pēc ziemā smagi izslimota elpceļu vīrusa ar sarežģītām komplikācijām, tāpēc vēlreiz jāuzsver: jo ātrāk slimības tiek atklātas, jo labāki ir ārstēšanas rezultāti. Tāpēc aicinu ikvienu izmantot gan BENU Aptieku piedāvāto iespēju individuālām konsultācijām, gan apmeklēt BENU Akadēmijas bezmaksas izglītojošos seminārus.

  

Atpakaļ |
Dalīties
Aktualitātes par COVID-19 1 Bureau Veritas Certification sertifikāts Aktualitātes par COVID-19 1 Bureau Veritas Certification sertifikāts
Skatīt visus
info@benu.lv