Aizvadīts populārākā Latvijas skriešanas seriāla Stirnu buks septītais – noslēdzošais posms!

Aizvadītajā nedēļas nogalē Cēsīs ar septīto posmu noslēdzās Latvijas populārākais taku skriešanas seriāls Stirnu buks, kurš ik posmā šogad pulcēja ap 4000 dalībnieku, no kuriem 200-300 skrējēju piedalījās izaicinošākajā un garākajā distancē – BENU Aptieka Lūsis.

Šis bija jau piektais sacensību posms, kuru atbalstīja BENU Aptieka un kurā skrējiena dalībnieki un viesi varēja apmeklēt BENU Aptiekas telti, lai veiktu ķermeņa masas sastāva pārbaudes, asinsspiediena mērījumus, nodegustētu LIVESANE vitamīnu dzērienus, saņemtu farmaceitu un skaistuma konsultantu ieteikumus un iegādātos nepieciešamos vitamīnus. Šīs BENU Aptiekas telts piedāvātās pārbaudes un pakalpojumi, īpaši ķermeņa masas sastāva pārbaudes, guva lielu popularitāti sacensību skrējēju un apmeklētāju vidū. Kopumā aizvadītās sezonas laikā ķermeņa masas mērījumi tika veikti vairāk nekā 250 cilvēkiem. Turklāt interese par ķermeņa masas sastāva mērījumiem bija gan sievietēm, gan vīriešiem, un pat veselām skrējēju ģimenēm! Atbalstu skriešanas seriālam palīdzēja nodrošināt TEVA, kas visu seriāla posmu laikā iepriecināja gan lielos, gan mazos sportistus ar Vitiron vitamīnu degustācijām un patīkamām atlaidēm, kā arī zīmols Bioderma. BENU Aptieka sveic visus skriešanas seriāla Stirnu buks un īpaši BENU Aptiekas Lūsis distances dalībniekus un uzvarētājus ar aktīvi un sportiski aizvadītu skriešanas sezonu un novēl veiksmīgus startus nākamajā sezonā!

Atpakaļ |
Dalīties
Aktualitātes par COVID-19 1 Bureau Veritas Certification sertifikāts Aktualitātes par COVID-19 1 Bureau Veritas Certification sertifikāts
Skatīt visus
info@benu.lv