2/3 Latvijas iedzīvotāju ir sūdzības par ādu

BENU Aptiekas Veselības monitoringa rezultāti atklāj, ka 65% Latvijas iedzīvotāju ir regulāras sūdzības par savu ādu. Biežākās sūdzības ir sausa āda (27%), pinnes vai izsitumi (15%), ādas jutīgums (14%), kā arī pārāk taukaina āda (11%), savukārt vēl 10% aptaujāto ir kādas citas sūdzības. Tāpat pētījuma rezultāti liecina, ka 29% respondentu nav noskaidrojuši savu ādas tipu, 23% ir kombinēta āda, 22% normāla āda, 14% sausa, bet 5% taukaina āda.

Dermatoloģe Lauma Valeine un BENU Aptiekas skaistuma konsultante Natālija Gavriļčenko atgādina, ka pirmais solis, lai iegūtu veselu un skaistu ādu, ir doties pie kosmetologa, dermatologa vai apmeklēt kādu no BENU Aptiekām, kur uz vietas ērti var noteikt savas ādas tipu un stāvokli un saņemt vērtīgus ādas kopšanas ieteikumus. Abas speciālistes norāda, ka veselīgas un mirdzošas ādas pamatā ir regulāra ādas kopšana atbilstoši ādas tipam, stāvoklim un vecumam. Jāatceras arī par sabalansētu un pilnvērtīgu uzturu, pietiekama ūdens daudzuma uzņemšanu, regulārām fiziskām aktivitātēm un atrašanos svaigā gaisā, kā arī mitrinošu ādas masku un saules aizsargkrēmu lietošanu. BENU Aptiekas Veselības monitorings tiek veikts sadarbībā ar tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centru SKDS kopš šā gada aprīļa, lai noskaidrotu Latvijas iedzīvotāju viedokli par dažādiem ar veselību, labsajūtu un dzīvesveidu saistītiem jautājumiem un sniegtu sabiedrībai vērtīgus ārstu un farmaceitu ieteikumus veselības, pašsajūtas un dzīves kvalitātes paaugstināšanai. Rūpēsimies par ādas veselību kopā!

Atpakaļ |
Dalīties
Aktualitātes par COVID-19 1 Bureau Veritas Certification sertifikāts Aktualitātes par COVID-19 1 Bureau Veritas Certification sertifikāts
Skatīt visus
info@benu.lv