Chat with us, powered by LiveChat
  • 0
Produkta attēls un krāsa var atšķirties no reālā produkta izskata.
0 Atsauksme(-s)

Lauma Medical Elastīgā medicīniskā saite austa 8 cm x 1.5m

Medicīnas preces
Elastīgās medicīniskās saites lieto sporta traumu un vēnu iekaisumu profilaksei un ārstēšanai, hematomu rašanās profilaksei u.c.
2,38
2,38 /gab.
BENU interneta aptiekas preču cenas var atšķirties no BENU Aptieku cenām.

Piegāde uz BENU aptiekām 2 - 3 darbdienu laikā.

Piegāde ar DPD Pickup un kurjeru 2 - 3 darbdienu laikā. Piegādes noteikumi / termiņi var mainīties, balstoties uz epidemioloģisko situāciju valstī.

Skaits iepakojumā: 1
Uzdot jautājumu farmaceitam
Apraksts

Lauma Medical augstas stiepjamības pakāpes elastīgās medicīniskās saites lieto sporta traumu ārstēšanai un profilaksei, hronisku vēnu iekaisumu profilaksei un ārstēšanai, hematomu rašanās profilaksei un endoprotēžu fiksēšanai stabilā stāvoklī pēc plastiskajām operācijām, kā arī pirms un pēcoperāciju periodā pēc ārsta norādījumiem.
Augsta stiepjamības pakāpe: no 150% un vairāk nekā 170%.
Saišu ražošanā tiek izmantota speciālā aušanas tehnoloģija, kas nodrošina izcilu kvalitāti. Šīs saites saglabā savas funkcionālās īpašības pat pēc ilgstošas un intensīvas lietošanas. Izmantojiet metāla stiprinājumus ērtākai saites fiksācijai.

Lauma Medical saišu ārstēšanas efekti:
Kompresijas efekts – Lauma Medical saite kompresijas iedarbības rezultātā, pakļauj audus izspiežot lieko šķidrumu no starpšūnu telpām limfatiskos asinsvados, kas samazina pietūkumu un tālākattīstības procesu.
Fiksējošais efekts – elastīgā saite Lauma Medical rada kompresiju uz muskuļu un saišu locītavām, kā rezultātā tie ierobežotas muskuļu, cīpslu un zemādu audu kustības. Miera stāvokļa veidošana ļauj vairākkārtīgi saīsināt dziedināšanas procesu.
Sildošais efekts – Lauma Medical ražotās saites veido optimālu siltuma bilanci, kas palīdz samazināt sāpes, paaugstina asins cirkulāciju un paātrina audu izveseļošanos.
Mikromasāžas efekts – Lauma Medical saites kombinācijā ar cilvēka kustībām ietekmē ādu, zemādas šķiedras, muskuļus un saites kā arī izspiež asinis no kapilārā tīklā, tādējādi paātrinot mikrocirkulāciju.
Reģenerējošais efekts – medicīniskā elastīgā saite Lauma Medical palielina asinsrites darbību, pateicoties sildošām un mikromasāžas īpašībām un to efektiem, tiek radīta optimāli apstākļi bojāto audu reģenerācijai (atjaunošanai).
Aizsargājošais efekts - pie konstantas Lauma Medical saites valkāšanas saišu, muskuļu un locītavu audi ir „pussildošā” stāvoklī, kas samazina locītavu vai audu bojājumu iespējamību pie noteiktas slodzes.
Hipoalerģiskais efekts – Elastīgās saites Lauma Medical ražošanā tiek izmantota dabīgā kokvilna (96%).

Skatīt vairāk
Lietošana

Vēlams izvēlēties saites platumu, kas atbilst saitējamās ķermeņa daļas diametram vai arī ir lielāks par to.

Saite jāmazgā ziepju putās, siltā ūdenī līdz +40°C. Pēc skalošanas jānosusina ar dvieli neizgriežot. Žāvē izklājot uz horizontālas virsmas. Ieteicamais lietošanas laiks 1 gads. Lietošanas reižu skaits – pēc nepieciešamības, kamēr saite saglabā funkcionālās īpašības.

Skatīt vairāk
Sastāvs

Sastāvs - kokvilna 96%, elastāns 4%

Skatīt vairāk
Īpašības
ZīmolsLAUMA
Skaits iepakojumā1
ĪpašībasRažots Latvijā
Saistītie raksti
Pieejams aptiekās