Chat with us, powered by LiveChat
  • 0
Produkta attēls un krāsa var atšķirties no reālā produkta izskata.
Fitolizyn pasta iekšķīgai lietošanai, 100 g Fitolizyn pasta iekšķīgai lietošanai, 100 g

Fitolizyn pasta iekšķīgai lietošanai, 100 g

Bezrecepšu zāles
Fitolizyn lieto šādos gadījumos: papildterapijā, lai ārstētu infekciozas un iekaisīgas urīnceļu slimības, papildterapijā, lai ārstētu urolitiāzi (urīnakmeņu veidošanās urīnceļos), nefrolitiāzes (nierakmeņu veidošanās) profilaksei.
Lietošanas instrukcija
8,56
BENU interneta aptiekas preču cenas var atšķirties no BENU Aptieku cenām.

Piegāde uz BENU aptiekām 2 - 3 darbdienu laikā.

Piegāde ar DPD Pickup un kurjeru 2 - 3 darbdienu laikā.

Aktīvā viela: Graminis rhizomae extractum, Allii cepae squamae extractum, Betulae folii extractum, Foenugraeci seminis extractum, Petroselini radicis extractum, Solidaginis herbae extractum, Equiseti herbae extractum, Levistici radicis extractum, Polygoni avicularis he
Forma: Pasta
Skaits iepakojumā: 1
Tilpums: 100g
Uzdot jautājumu farmaceitam
Apraksts

Fitolizyn ir pasta iekšķīgai lietošanai, kuras sastāvā ir ekstrakts, kas satur aktīvās vielas no šāda augu maisījuma: pētersīļu saknēm, trigonellas, sūrenes lakstiem, vārpatas sakneņiem, bērzu lapām, kosas lakstiem, lupstāja saknēm, sīpolu mizas un Eiropas zeltgalvītes lakstiem.

Fitolizyn ir ārstniecības augu līdzeklis, ko lieto kā diurētisku un pretiekaisuma līdzekli. Fitolizyn lieto šādos gadījumos: papildterapijā, lai ārstētu infekciozas un iekaisīgas urīnceļu slimības, papildterapijā, lai ārstētu urolitiāzi (urīnakmeņu veidošanās urīnceļos), nefrolitiāzes (nierakmeņu veidošanās) profilaksei.

Skatīt vairāk
Lietošana

Vienmēr lietojiet šīs zāles tieši tā, kā aprakstīts lietošanas instrukcijā vai kā ārsts vai farmaceits Jums teicis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam. Iekšķīgai lietošanai. Lietošana bērniem un pusaudžiem līdz 18 gadu vecumam nav ieteicama. Pieaugušie: 3–4 reizes dienā. 1 tējkaroti (apmēram 5 g) pastas izšķīdina ½ glāzē silta vārīta ūdens un lieto iekšķīgi.

Skatīt vairāk
Sastāvs

Aktīvā viela ir salikts ūdens-etilspirta ekstrakts, kas satur augu aktīvo vielu maisījumu. 100 g pastas satur 67,2 g aktīvās vielas – saliktu ūdens-etilspirta ekstraktu (Extractum hydroalcoholicum compositum) (1:1,3-1,6; ekstraģents: 45 tilp.%  etilspirts), kas iegūts no šāda augu maisījuma: pētersīļa saknēm (Petroselinum sativum Hoffm., radix), trigonellas (Trigonella foenum - graecum L., semen), sūrenes lakstiem (Polygonum aviculare L., herba), vārpatas sakneni (Agropyron repens (L.) Beauv., rhizoma), bērza lapām (Betula pendula Roth un/vai Betula pubescens Ehrh., folium), kosas lakstiem (Equisetum arvense L., herba), lupstāja saknēm (Levisticum officinale Koch., radix), Eiropas zeltgalvītes lakstiem (Solidago virgaurea L., herba) un sīpolu mizas (Allium cepa L., squama) (7/6/6/5/4/4/4/2/2).  Citas sastāvdaļas ir glicerīns (99,5%), agars, etilparahidroksibenzoāts (E214), kviešu ciete, salvijas ēteriskā eļļa, piparmētras ēteriskā eļļa, saldo apelsīnu eļļa, meža priedes ēteriskā eļļa, vanilīns un attīrīts ūdens

Skatīt vairāk
Īpašības
ZīmolsFITOLIZYN
FormaPasta
ATĶ kodsG04BX - Other urologicals
Tilpums100g
Skaits iepakojumā1
PiemērotsPieaugušajiem
Saistītie raksti
Pieejamība aptiekās
Uzmanību
ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI!
Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.
Svarīgi

Zāles un uztura bagātinātāji netiek pieņemti atpakaļ, un tos var atgriezt aptiekā tikai iznīcināšanai.

Pirkuma grozs

Pasūtījuma summa:

Uz grozu