Chat with us, powered by LiveChat
  • 0
Produkta attēls un krāsa var atšķirties no reālā produkta izskata.

Otrivin 0,5 mg/ml deguna pilieni, šķīdums, 10 ml

Bezrecepšu zāles
Otrivin 0,5% deguna pilieni bērniem ar ksilometazolīnu mazina aizlikumu un tīra aizliktu degunu, lai Jūsu bērns ātri varētu justies labāk.
Lietošanas instrukcija
4,07
BENU interneta aptiekas preču cenas var atšķirties no BENU Aptieku cenām.

Piegāde uz BENU aptiekām 2 - 3 darbdienu laikā.

Piegāde ar DPD Pickup un kurjeru 2 - 3 darbdienu laikā. Piegādes noteikumi / termiņi var mainīties, balstoties uz epidemioloģisko situāciju valstī.

Aktīvā viela: Xylometazolini hydrochloridum
Aktīvās vielas stiprums: 0,5MG/ML
Forma: Pilieni
Skaits iepakojumā: 1
Tilpums: 10ml
Uzdot jautājumu farmaceitam
Apraksts

Otrivin 0,05% deguna pielieni, šķīdums, kas satur ksilometazolīnu, ātri atbrīvo Jūsu bērna aizlikto degunu, padarot viņa elpošanu vieglāku. Deguna aizlikuma mazināšanai saaukstēšanās, siena drudža vai cita alerģiska rinīta un sinusīta (deguna blakusdobumu iekaisuma) gadījumā. Izdalījumu izvadīšanas veicināšanai deguna aizlikuma gadījumā. Papildlīdzeklis vidusauss iekaisuma ārstēšanai, lai novērstu deguna un rīkles gala gļotādas tūsku.

Skatīt vairāk
Lietošana

Bērniem vecumā no 2 līdz 5 gadiem pieaugušo uzraudzībā, 1 līdz 2 pilieni katrā nāsī vienreiz vai divreiz dienā (ik pēc 8 - 10 stundām) parasti ir pietiekama deva. Nelietot vairāk par 3 devām dienā katrā nāsī. Pēdējo devu var lietot pirms nakts miera.

Bērniem vecumā no 6 līdz 11 gadiem pieaugušo uzraudzībā, 2 līdz 3 pilieni katrā nāsī 2 līdz 3 reizes dienā. Nelietot vairāk par 3 devām dienā katrā nāsī. Pēdējo devu var lietot pirms nakts miera.

Skatīt vairāk
Sastāvs

Aktīvā viela ir ksilometazolīna hidrohlorīds. 1 ml satur 0,5 mg ksilometazolīna hidrohlorīda. Katrs piliens satur 0,0125 mg ksilometazolīna hidrohlorīda. Citas sastāvdaļas: nātrija dihidrogēnfosfāta dihidrāts, nātrija hidrogēnfosfāta dodekahidrāts, dinātrija edetāts, benzalkonija hlorīds, sorbīta šķīdums (nekristalizēts), hipromeloze, nātrija hlorīds, attīrīts ūdens.

Skatīt vairāk
Īpašības
ZīmolsOTRIVIN
FormaPilieni
ATĶ kodsR01AA07 - xylometazoline
Tilpums10ml
Skaits iepakojumā1
Aktīvās vielas stiprums0,5MG/ML
PiemērotsBērniem
Ieteicams lietot (g.v.)no 2 līdz 11
Saistītie raksti
Pieejams aptiekās
Uzmanību
ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI!
Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.
Svarīgi

Zāles un uztura bagātinātāji netiek pieņemti atpakaļ, un tos var atgriezt aptiekā tikai iznīcināšanai.