Mazu bērnu aprūpe (15.06.2016)

15.06.2016 Nav komentāru

Zīdaiņa ienākšana ģimenē ir īpaši satraucošs brīdis ikvienam. Tas prasa no jaunajiem vecākiem apgūt daudz jaunu iemaņu, kas palīdzēs mazajam augt un attīstīties, iespējami labi pielāgojoties apkārtējai pasaulei. Tāpēc maijā BENU Veselības un skaistuma akadēmija bija veltīta topošajiem un jaunajiem vecākiem.

Apmeklētājiem bija iespēja noklausīties speciālistu stāstījumus par bērnu aprūpi, pareizu uzturu, zīdaiņu higiēnu un citām tēmām.

Vai, barojot bērnu ar krūti, man jāēd vairāk? Vai no neveselīga ēdiena piens kļūst sliktāks? Vai drīkstu dzert tēju un kafiju? Šie un citi jautājumi nodarbina jauno māmiņu prātus, domājot par savu uzturu mazuļa zīdīšanas laikā. Uz šiem un citiem jautājumiem atbildes seminārā deva uztura speciāliste, pasniedzēja, veselības centra „Vivendi” un Rīgas Dzemdību nama uztura speciāliste Liene Sondore.

Mūsdienās speciālistu vidū pastāv pretrunīgi viedokļi par to, kādai būtu jābūt pareizai mazuļa ādas kopšanai. Vieni pārstāv viedokli, ka bērna ādas aprūpē noteikti nepieciešams izmantot speciālu produktu līniju piedāvātos līdzekļus, bet citi – ka bērna ādai jau dabīgi piemīt viss nepieciešamais un papildu produktu lietošana nav nepieciešama. Protams, nav tikai viena pareizā risinājuma, jo katrs bērniņš ir individuāls. Tomēr jāņem vērā, ka 21. gadsimta dzīvesveids ievieš korekcijas it visā – arī mazuļa ādas kopšanā. Par to vairāk stāstīja bērnu aprūpes speciāliste, Mg. sc. sal. Dr. Irēna Putniņa.

Par zīdaiņu ādas kopšanu stāstīja arī BENU Aptiekas (Dombrovska ielā 23, Rīgā) vadītāja Natālija Petrenko, kā arī farmācijas kompānijas TEVA pārstāvis.

Pateicamies speciālistiem un visiem interesentiem, kuri apmeklēja semināru!

Atpakaļ |
Dalīties

Komentāri (0)

Lai pievienotu komentāru, pieslēdzies ar Facebook pasi

Facebook pase

Populārākie rakstiSkatīt visus