Kāpēc kosmētiku iegādāties aptiekā?

30.09.2016 Nav komentāru

Benu_LV-42-1«Tāpēc, ka tā ir droša un pārbaudīta!» šādi skan īsā atbilde.

Jā, aptiekās nopērkamā kosmētika ir kvalitatīva, pārbaudīta un droša. Līdzīgi kā medikamentu, arī aptiekās kosmētikas iedarbību pēta klīniskajos pētījumos. Pie tās izveides strādā gan ārsti dermatologi, gan kosmetologi, gan farmaceiti.

Vēl ļoti būtiski iemesli, kāpēc iegādāties kosmētiku aptiekā ir prātīgs lēmums…

  1. 1Aptiekā var saņemt profesionāla farmaceita vai kosmetologa konsultāciju – BENU aptieku speciālisti sniedz padomus gan par konkrētam cilvēka ādas tipam piemērotākās kosmētikas izvēli, gan par vispārēju ādas kopšanu.
  2. Daļa aptiekas kosmētikas sastāv tikai no dabīgām izejvielām. BENU aptiekās nopērkamajai dermokosmētikai piemīt ārstnieciskas īpašības. Tā palīdz novērst dažāda veida ādas problēmas, piemēram, akni, ādas sausumu un lobīšanos, apsārtumu. Tā arī spēcīgāk un efektīvāk iedarbojas pret krunciņām, jo aptiekā nopērkamie krēmi satur retinola esterus, kas ādā pārveidojas par A vitamīnu – tas mazina grumbas un padara ādu zīdaini maigu. Tikai aptiekās nopērkama kosmētika uz termālā ūdens bāzes, kam piemīt nomierinošas un pretkairinājuma īpašības – arī tas pierādīts daudzos zinātniskos pētījumos.
  3. BENU aptieku tīklā katru mēnesi kādai kosmētikas līnijai ir klientam draudzīgas atlaides, kā arī dažādas citas akcijas.
Atpakaļ |
Dalīties

Komentāri (0)

Lai pievienotu komentāru, pieslēdzies ar Facebook pasi

Facebook pase

Populārākie rakstiSkatīt visus