Kā atpazīt sāpes (19.09.2017)

26.01.2018 Nav komentāru

Iemācies atpazīt sāpes – piedalies bezmaksas seminārā!

Rūpējoties par iedzīvotāju veselību un labsajūtu, “BENU Aptieka” turpina īstenot bezmaksas lekciju ciklu „BENU veselības un skaistuma akadēmijas” ietvaros. Šomēnes, 19. septembrī, visi interesenti ir aicināti piedalīties seminārā, kas veltīts tēmai “Kā atpazīt sāpes”, lai izprastu sāpju iemeslus un iespējamos risinājumus.

Sāpes var būtiski ietekmēt mūsu ikdienu un dzīves kvalitāti. Arī nelielas sāpes, ko reizēm mēdzam ignorēt, var būt būtiski un svarīgi simptomi, ko nevajadzētu atstāt bez uzmanības. Savukārt spēcīgas un hroniskas sāpes spēj ievērojami ietekmēt mūsu dzīvi. Kā atpazīt sāpes un izprast to cēloņus? Kā ārstē dažāda veida sāpes? Par to un citiem būtiskiem ar sāpēm saistītajiem jautājumiem bezmaksas seminārā pastāstīs BENU eksperti sāpju jautājumos.

Seminārā pieredzē un padomos dalīsies Dr. Linda Zvaune, “Veselības centra 4” neiroloģe, algoloģe, Latvijas Ārstu biedrības, Latvijas Neirologu biedrības, Latvijas Sāpju izpētes biedrības, Latvijas Galvassāpju biedrības un Starptautiskās Galvassāpju biedrības biedre. Dr. Zvaune ir specializējusies galvassāpju diagnostikā un ārstēšanā, centrālās un perifērās nervu sistēmas slimību ārstēšanā, hronisko sāpju, tai skaitā muguras un locītavu sāpju, onkoloģisko sāpju ārstēšanā.

Tāpat noderīgu informāciju un padomus par sāpēm sniegs Ilze Priedniece, “BENU Aptiekas” farmaceite un aptiekas vadītāja.

„BENU veselības un skaistuma akadēmijas” bezmaksas seminārs “Kā atpazīt sāpes” norisināsies 19. septembrī plkst. 18.00 viesnīcā „Monika” Rīgā, Elizabetes ielā 21. Bezmaksas seminārā var piedalīties ikviens Latvijas iedzīvotājs – BENU lojalitātes kartes īpašnieks, iepriekš piesakoties pa tālruni 25748140. BENU lojalitātes kartei iespējams bez maksas pieteikties ikvienā “BENU Aptiekā” vai aptieku tīkla mājaslapā.

Lai padarītu “BENU Aptiekas” farmaceitu un ekspertu veselības un skaistuma padomus pieejamus ikvienam, turpmāk BENU Akadēmijas materiāli būs pieejami benu.lv sadaļā “BENU Akadēmija”, LNT raidījumā “Dzīvīte”, “BENU Aptiekas” Facebook lapā facebook.com/BENUAptieka un Youtube kanālā.

BENU Aptiekas ir daļa no Eiropas mēroga aptieku tīkla, kas apvieno aptuveni 700 aptieku Čehijā, Šveicē, Nīderlandē, Ungārijā, Serbijā, Slovākijā, Igaunijā un Lietuvā. BENU Aptieku tīkls ir viens no vadošajiem zāļu mazumtirdzniecības uzņēmumiem Latvijā, kas apvieno vairāk nekā 66 aptiekas visos lielākajos valsts reģionos. BENU Aptiekās Latvijā strādā vairāk nekā 400 darbinieku.

Papildu informācija:
Agnija Greiziņa,
Tamro Baltics mārketinga vadītāja Latvijā
Mob.tālr.+371 29107001
E-pasts: agnija.greizina@tamro.com
www.tamro.lv, www.benu.lv
Facebook.com/BENUaptieka

Atpakaļ |
Dalīties

Komentāri (0)

Lai pievienotu komentāru, pieslēdzies ar Facebook pasi

Facebook pase

Populārākie rakstiSkatīt visus