Ādas un matu pārbaude (07.06.2017)

26.01.2018 Nav komentāru

JAUNUMS! Rūpēs par mūsu klientu veselību, labsajūtu un ērtībām, BENU Aptiekās visā Latvijā piedāvājam ikvienam veikt sejas ādas un matu veselības stāvokļa pārbaudes!

Ādas veselības pārbaude

Atcerieties – nepareizi kopt ādu ir sliktāk nekā nekopt to vispār!

Dermatoloģe Lauma Valeine iesaka izmantot BENU Aptieku ādas veselības pārbaudi, lai noteiktu savas ādas tipu un stāvokli, kas ļaus izvēlēties tieši Jums piemērotāko kopšanu. Šis jaunais pakalpojums padara ādas pārbaudi pieejamāku ikvienam, kas ir būtisks solis pretī veselai un skaistai ādai.

Cilvēki kļūst aizvien izglītotāki ādas kopšanas jomā, daudz vairāk seko savam izskatam, jo to pieprasa gan darba, gan sociālā vide. Vesela, kopta āda, mati un nagi ir cilvēka vizītkarte, kas pauž attieksmi pret sevi.

Tādēļ ādas problēmas ir īpaši aktuāla tēma, turklāt katrai vecuma grupai tās atšķiras. Jauniešiem tās ir aknes problēmas, izsitumi un nereti arī pēciekaisuma reakcijas, rētas. Ļoti izplatītas ir ādas problēmas, kas saistītas ar ultravioleto staru negatīvo ietekmi, kura izpaužas kā ādas sausums, nevienmērīga pigmentācija, apsārtums, pāragra novecošana līdz pat ādas vēzim. Taču visām vecuma grupām ir aktuālas problēmas, kas saistītas ar nepareizu ādas ikdienas kopšanas līdzekļu lietošanu neatbilstoši vecumam, ādas tipam, stāvoklim. Tāpēc, pirmkārt, būtu jāiepazīst sava āda, jānoskaidro ādas tips un līdz ar to, arī specifiskās ādas vajadzības un īpatnības. Ādas kopšanas līdzekļiem ir jābūt atbilstošiem ādas tipam un stāvoklim.

Neatkarīgi no dzimuma un vecuma, lai uzturētu ādu veselu, tā ir: jāattīra, jāmitrina/jāpabaro un jāaizsargā no ārējās vides ietekmes. Šim rituālam jākļūst pašsaprotamam un jāintegrējas cilvēka ikdienā. Tam jākļūst par ieradumu!”

Profesionāla ādas veselības pārbaude BENU Aptiekās

BENU Aptieku klientiem visā Latvijā ir pieejams jauns un unikāls pakalpojums – ādas veselības pārbaude. Tās ietvaros profesionāli skaistuma speciālisti – kosmētiķi ar plašu pieredzi un atbilstošām zināšanām, izmantojot īpašu aparatūru, veiks sejas ādas veselības pārbaudi. Balstoties uz personalizētās pārbaudes rezultātiem, speciālists sniegs Jums konsultāciju par pareizu ādas kopšanu ikdienā, Jums piemērotākās kosmētikas un kopšanas līdzekļu izvēli un to atbilstošu lietošanu.

Kāpēc jāveic ādas veselības pārbaude?

Āda ir cilvēka lielākais orgāns, kas pasargā mūs no aukstuma, izžūšanas, slimībām un saules. Piesārņojums, ķīmiskās vielas, stress, nepietiekams miegs, veselības problēmas un neveselīga pārtika ietekmē ādas izskatu un bojā ādas aizsargspējas.

Papildus ārējiem ietekmes faktoriem daudzas problēmas rodas tieši nepietiekamas, nepiemērotas vai sliktas ādas kopšanas dēļ. Sekas ir palielināta ādas jutība, apsārtums, ādas nepilnības un sausums.

Kam ieteicams veikt ādas veselības pārbaudi?

BENU Aptiekās ādas veselības pārbaude ir pieejama ikvienam interesentam. Svarīgi apzināties, ka šis pakalpojums būs noderīgs ikvienam, kam rūp savas ādas veselība, tādēļ pārbaudi aicinām veikt jebkura vecuma sievietes un vīriešus. Šī pārbaude ir būtiska arī pusaudžiem, jo palīdzēs neapjukt lielajā kosmētikas klāstā un piemeklēt piemērotākos produktus.

Ādas novecošana

Ādas novecošana ir saistīta ar diviem galvenajiem faktoriem: iedzimtību un apkārtējās vides ietekmi. Tādēļ, pievēršot lielāku uzmanību ādas kopšanai ikdienā, Jūs varat būtiski ietekmēt tās stāvokli, veselību un izskatu ilgtermiņā.

Pazīmes, kas liecina par ādas novecošanu:

 • nevienmērīgs ādas tonis;
 • krunciņas;
 • pigmentācija;
 • samazināts ādas tonuss;
 • plāna āda;
 • redzami kapilāri.

Pārbaudot sejas ādas veselības stāvokli, tiek noteikts:

 • ādas tips;
 • mitruma līmenis;
 • sebuma līmenis;
 • pigmentācijas līmenis;
 • bioloģiskais ādas vecums;
 • ādas elastīgums;
 • grumbu dziļums.

Kas jāzina, pirms veikt pārbaudi?

Lai pārbaudes rezultāti būtu precīzi, divas stundas pirms pārbaudes veikšanas nevajadzētu lietot kosmētiku. Veicot pārbaudi, ādai jābūt tīrai no dekoratīvās kosmētikas, taču savu iecienīto sejas kopšanas līdzekli, piemēram, krēmu, varat lietot vismaz divas stundas pirms pārbaudes veikšanas. Tas Jums ļaus saņemt pēc iespējas precīzākus datus par to, kāds ir Jūsu ādas stāvoklis pārbaudes veikšanas brīdī.

Matu veselības pārbaude

Vienmēr ir vienkāršāk apturēt matu izkrišanu nekā atgūt jau zaudēto matu apjomu!

Mati ir svarīga mūsu koptēla iezīme. Lai pareizi rūpētos par savu matu un galvas ādas veselību, ārste triholoģe Dr. Inga Zemīte iesaka izmantot BENU Aptieku matu veselības pārbaudi, kuras ietvaros tiks noteikts matu un galvas ādas veselības stāvoklis un ieteikti tieši Jums piemērotākie kopšanas līdzekļi. Tas ļaus ikvienam pilnveidot savus ikdienas matu kopšanas rituālus un pienācīgāk rūpēties par savu matu veselību.

Katru dienu normāli izkrīt 50-100 matu, tas notiek pateicoties mūžīgajam matu pašatjaunošanās ciklam, kad telogēna (izkrišanas) fāzē esošais matiņš tiek izstumts, lai dotu vietu jaunajam, spēcīgajam, skaistajam anagēna (augšanas) fāzes matam. Pie tā esam tik ļoti pieraduši, ka bieži vien pat nemanām, ka tāda ikdienas maiņa notiek. Taču, ja mati kāda nelabvēlīga faktora iespaidā sāk izkrist pastiprināti, ir ārkārtīgi grūti pašam saprast, kur ir tā trauslā robeža, cik tie drīkstētu izkrist un kad jau mati izkrīt vairāk nekā ataug. Nereti problēma ir tā, ka matu apjoms pakāpeniski, sākumā nemanot, samazinās mata stiebra miniaturizācijas dēļ, kā rezultātā matiņi pārvēršas par pūciņu un to zudums jau redzams kā plikpaurība.

Vienmēr ir daudz vienkāršāk apturēt matu izkrišanu vai novērst to miniaturizāciju, nekā atgūt matu apjomu, kad tie ir jau zuduši. Tādēļ, ja mērķis ir skaisti mati mūža garumā, ir īpaši svarīgi savlaicīgi diagnosticēt problēmu, lai tiktu ar to galā.

Ja pastāv kādas šaubas par savu matu stāvokli, visvienkāršākais ir iziet matu diagnostiku aptiekā, kur apmācītas speciālistes ne vien ieteiks matam piemērotus kopšanas risinājumus, bet arī nosūtīs uz konsultāciju pie ārsta trihologa, ja tiks atklātas nopietnāku problēmu pazīmes.”

Profesionāla ādas un matu veselības pārbaude BENU Aptiekās

BENU Aptieku klientiem visā Latvijā ir pieejams jauns un unikāls pakalpojums – matu un galvas ādas veselības pārbaude. Tās ietvaros profesionāli skaistuma speciālisti – kosmētiķi ar plašu pieredzi un atbilstošām zināšanām, izmantojot īpašu aparatūru, veic galvas ādas un matu pārbaudi. Balstoties uz personalizētās pārbaudes rezultātiem, speciālists sniegs Jums konsultāciju par pareizu matu kopšanu ikdienā, Jums piemērotākās kosmētikas un kopšanas līdzekļu izvēli un to atbilstošu lietošanu.

Kam ieteicams veikt matu veselības pārbaudi?

BENU Aptiekas piedāvā galvas ādas un matu veselības pārbaudi ikvienam, kam rūp un interesē galvas ādas un matu veselība un izskats. Tā ir aktuāla jebkura vecuma sievietēm un vīriešiem, kas vēlas iegūt plašāku priekšstatu par savu matu veselību, tās uzturēšanu un uzlabošanu, kā arī pareizu matu kopšanu un piemērotāko līdzekļu izvēli.

Galvas ādas un matu veselības stāvokļa pārbaudes ietvaros tiek noteikts:

 • galvas ādas vispārējo veselības stāvoklis;
 • matu struktūra;
 • matu problēmu būtība un cēloņi.

Pieteikšanās pārbaudei un rezultātu saņemšana

Kā pieteikties pārbaudei?

Ādas un matu veselības pārbaude ir pieejama BENU Aptiekās Rīgā un reģionos pēc iepriekšēja pieraksta.

Pierakstīties uz pārbaudi iespējams:

 • mājaslapā www.BENU.lv;
 • ikvienā no BENU Aptiekām, jautājot farmaceitam.

Personalizēts rezultātu apkopojums

Veicot ādas un matu veselības pārbaudi BENU Aptiekās, Jūs saņemsiet:

 • ādas un matu veselības pārbaudi;
 • speciālista konsultāciju par tieši Jums atbilstošāko ādas un matu kopšanu un Jums piemērotākajiem kosmētikas produktiem;
 • pēc Jūsu vēlmes – personalizētu rezultātu apkopojumu drukātā veidā (2,99 EUR);
 • iegādājoties kosmētiku 50 EUR vērtībā, rezultātu apkopojumu bez maksas;
 • pārbaudes veikšanas dienā – atlaidi kosmētikas iegādei 25% apmērā.

Personalizēti ādas un matu veselības pārbaudes rezultāti ļaus Jums izvairīties no visbiežāk pieļautajām kļūdām:

 • nepareizs priekšstats par savas ādas tipu un/vai stāvokli;
 • nepiemērota kosmētikas produktu izvēle;
 • ādas tipam un stāvoklim neatbilstoša ādas kopšana;
 • izpratnes trūkums par ādas kopšanas pamatiem un nozīmību ādas veselības saglabāšanai ilgtermiņā.

Kvalitatīvas kosmētikas izvēle

BENU Aptieka izvēlas uzticamākos kosmētikas zīmolus: Lierac, Bioderma, Vichy, La Roche Posay, Avene, Eucerin, Hauschka dabīgo kosmētiku, Institut Estederm, Algotherm, Filorga, Uriage un DSD.

Lai izvēlētā kosmētika sniegtu labākus rezultātus, speciālists Jums ieteiks izvēlēties vienas līnijas kosmētikas produktus. Tiem ir līdzīgas sastāvdaļas, kas pastiprina vēlamo efektu un papildina cita citu. Šāda izvēle sniegs vislabākos rezultātus ādas kopšanā.

Informācijai par ādas un matu veselības pārbaudēm sekojiet līdzi BENU Aptiekas mājaslapā www.BENU.lv un sociālajos tīklos www.facebook.com/BENUAptieka, www.draugiem.lv./BENUAptieka.

Atpakaļ |
Dalīties

Komentāri (0)

Lai pievienotu komentāru, pieslēdzies ar Facebook pasi

Facebook pase

Populārākie rakstiSkatīt visus