Veselīga sejas āda un tās pareiza kopšana (18.04.2016; 27.04.2016; 30.05.2016)

30.05.2016 Nav komentāru

Kā izvēlēties savam ādas tipam atbilstošus kosmētikas līdzekļus un kā tos pielāgot pavasara un vasaras periodam? Vai ādas veselību varam ietekmēt ar uzturu? Par šiem un citiem jautājumiem bija iespēja uzzināt, apmeklējot BENU Veselības un skaistuma akadēmijas bezmaksas seminārus 18. un 27. aprīlī. Savukārt 30. maijā seminārs pirmo reizi norisinājās ārpus Rīgas – Daugavpilī.

Šajā seminārā interesenti varēja tikties ar trim ekspertēm. Plašu skaidrojumu par to, kā atšķiras dažādi ādas tipi un metodes un kuras no tām ir piemērotas atšķirīgiem ādas tipiem visos dzīves posmos, sniedza SIA „Lāzerklīnika” ārste dermatoloģe-veneroloģe Ilze Jākobsone. „Ikdienas ēdienkarti pārsātinot ar tukšām, nevērtīgām kalorijām, cieš organisms, un nereti par to signalizē arī dažādas ādas problēmas – pūtītes, ekzēma, alerģijas u. tml.

Ievērojot sabalansētu un pilnvērtīgu ikdienas uzturu, cilvēks jutīsies enerģisks un arī izskatīsies veselīgs,” tā seminārā stāstīja uztura speciāliste, pasniedzēja, veselības centra „Vivendi” un Rīgas Dzemdību nama uztura speciāliste Liene Sondore. Viņa izskaidroja pareizas ēšanas pamatprincipus, kas nepieciešami kā ādas skaistuma, tā arī kopējās veselības uzlabošanai un saglabāšanai.

Dažāda veida tirdzniecības vietās pieejamais sejas ādas kopšanas līdzekļu klāsts ir ļoti plašs, un bez speciālista (dermatologa vai kosmetologa) konsultācijas nebūt nav viegli orientēties attīrošo, mitrinošo, barojošo utt. līdzekļu piedāvājumā. Tāpēc par to, kā izvēlēties savai ādai vispiemērotākos ādas kopšanas līdzekļus, stāstīja farmaceite, kosmētiķe Jeļena Gribanova, kura sastopama BENU Aptiekā t/c „Azur” (Mazajā Rencēnu ielā 1). Pateicamies speciālistiem un visiem interesentiem, kuri apmeklēja semināru!

Atpakaļ |
Dalīties

Komentāri (0)

Lai pievienotu komentāru, pieslēdzies ar Facebook pasi

Facebook pase

Populārākie rakstiSkatīt visus