Problemātiska āda? BENU farmaceits palīdzēs!

28.02.2017 Nav komentāru

BENU Aptieka farmaceiti ir papildinājuši savas zināšanas, lai nodrošinātu profesionālu konsultāciju pacientiem ar dažādām ādas saslimšanām.

ada_benu_2Mēs daudz runājam par to, kā mūsdienu straujais dzīves temps, stress, piesārņotā vide un nekvalitatīvs uzturs neizbēgami atstāj iespaidu uz cilvēka veselību. Bieži vien pirmais, kas sāk signalizēt, ka kaut kas nav kārtībā, ir āda. Rezultātā jādodas pie speciālista – dermatologa, kas nosaka diagnozi un nozīmē ārstēšanu. Tad jau ar receptēm jādodas uz aptieku pēc zālēm. Ikdienā , apkalpojot klientus ar dažādā m ādas problēmām, esam sapratuši, ka ļoti svarīgs ir farmaceita padoms. Diagnoze AKNE, ATOPISKAIS DERMATĪTS, ROZĀCIJA un citas slimības prasa rūpīgu ādas kopšanu. Tāpēc BENU Aptieka farmaceiti ir papildinājuši savas zināšanas, lai varētu sniegt pilnvērtīgu konsultāciju.

BENU tīkla aptiekās pacientiem tiks izskaidrota ne tikai zāļu pareiza lietošana, to iespējamās blaknes un kā no tām izvairīties, bet arī sniegtas rekomendācijas ādas kopšanai – ar kādu līdzekli to mazgāt, kādu ķermeņa krēmu lietot.

BENU tīkla aptiekās uzklausīs pacienta problēmas, kopīgi pārrunās pilnvērtīgu ādas kopšanas plānu un, ja nepieciešams, sniegs papildu informāciju par ādas kopšanas līdzekļiem. BENU Aptieka farmaceita padoms – drošs garants ātrākam un kvalitatīvākam atveseļošanās procesam.

Atpakaļ |
Dalīties

Komentāri (0)

Lai pievienotu komentāru, pieslēdzies ar Facebook pasi

Facebook pase

Populārākie rakstiSkatīt visus