Kā atpazīt pirmos astmas simptomus un kontrolēt tos (12.02.2016; 04.03.2016)

Kā atpazīt pirmos astmas simptomus un kontrolēt tos (12.02.2016; 04.03.2016)

Mūsdienās vidēji trim no 30 skolas vecuma bērniem tiek diagnosticēta astma. Nereti slimība tiek ielaista, jo nav atpazīti pirmie simptomi. Par to, kā identificēt šo slimību un iemācīties to veiksmīgi kontrolēt, kā arī par citiem būtiskiem jautājumiem ikviena bērna vecākiem bija iespēja uzzināt BENU Veselības un skaistuma akadēmijas semināros 12. februārī un 4. martā.

Seminārā Latvijas Bērnu alergologu un pneimonologu biedrības prezidente Dr. Ineta Grantiņa, kas ikdienā sastopama Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā, klausītājiem stāstīja par tādām ar astmu saistītām tēmām kā alerģijas un to daudzveidīgās izpausmes, alergēnu samazināšanas nozīme u. c. Seminārā piedalījās arī BENU Aptiekas farmaceits un aptiekas Nometņu ielā 9, Rīgā vadītājs Vitālijs Mitrohins, kas pastāstīja par krājtelpu izmantošanu.

Uz lekciju īpaši gaidīti bija vecāki, kuru bērni bieži slimo ar saaukstēšanās slimībām, cieš no dažāda veida alerģiskām reakcijām un sirgst ar astmu, jo tika skaidrots arī tas, kā laikus atpazīt pirmos astmas simptomus, kā palīdzēt bērnam sadzīvot ar astmu un pareizi lietot krājtelpas.

„No diskusijas, ko pirmā semināra laikā izvērsa tā apmeklētāji, redzams, ka bērnu astmas kontrolei vecāki ļoti lielā mērā gūst zināšanas paši caur savu pieredzi un pašrocīgi veiktu izpēti. Tāpēc ļoti būtiski ir vairāk runāt par šo slimību sabiedrībā, lai palīdzētu ģimenēm, kuru ģimenēs bērni slimo ar astmu,” komentēja BENU Aptiekas farmaceits un aptiekas vadītājs Vitālijs Mitrohins.

Pateicamies speciālistiem un visiem interesentiem, kuri apmeklēja semināru!

Atpakaļ |
Dalīties
Darba laiks svētkos Bērniem un māmiņām -35% Aktuāli jūnijā! Esi skaists, vesels un laimīgs! Loterija tavai veselībai 1 1 Darba laiks svētkos Bērniem un māmiņām -35% Aktuāli jūnijā! Esi skaists, vesels un laimīgs! Loterija tavai veselībai 1 1
Skatīt visus
info@benu.lv