Alerģija (23.05.2016)

23.05.2016 Nav komentāru

Jebkura alerģija neatkarīgi no veida traucē pilnvērtīgi dzīvot gan bērniem, gan arī viņu vecākiem. Tieši tāpēc būtiski ir šo kaiti iespējami labāk izprast un iemācīties kontrolēt. Par to, kā sadzīvot ar alerģiju, bija iespējams uzzināt, 23. maijā dodoties uz BENU Veselības un skaistuma akadēmijas bezmaksas semināru Rīgā, viesnīcā „Monika”.

„Alerģisko slimību, tai skaitā astmas, slimnieku skaita palielināšanās, lai cik dīvaini tas būtu, ir saistīta ar dzīves apstākļu vispārējo uzlabošanos. Vides, kurā saskarsme ar mikroorganismiem ir ierobežota, kā arī vakcinācijas dēļ cilvēki retāk slimo ar infekcijas slimībām un, iespējams, imūnsistēma nepareizi pielāgojas alerģiskām reakcijām. Ir samazināta iespēja „trenēt” imūnsistēmu pret dažādiem antigēniem. Tomēr, izprotot astmas būtību un rašanās mehānismu, ir pilnīgi skaidrs, kā to iespējams efektīvi ārstēt, – jāizvairās no saskarsmes ar lēkmju izraisītājiem un regulāri jālieto pretiekaisuma medikamenti,” tā seminārā stāstīja BENU Akadēmijas apmeklētājiem jau pazīstamā Latvijas Bērnu alergologu un pneimonologu biedrības prezidente Dr. Ineta Grantiņa.

Savukārt BENU Aptiekas farmaceits un alerģijas tēmas kurators Konstantīns Čerjomuhins pastāstīja par alerģiju gadījumā nepieciešamo farmaceitisko aprūpi. Klātienē viņš sastopams BENU Aptiekā Dzelzavas ielā 78, Rīgā.

Pateicamies speciālistiem un visiem interesentiem, kuri apmeklēja semināru!

Atpakaļ |
Dalīties

Komentāri (0)

Lai pievienotu komentāru, pieslēdzies ar Facebook pasi

Facebook pase

Populārākie rakstiSkatīt visus