Loterija

BENU Aptiekas Svētku loterija ir noslēgusies!

Šo pirmdien, 11. janvārī, noslēdzās BENU Aptiekas lielā Svētku loterija, kuras ietvaros klientiem bija iespēja piedalīties izlozē par vairāk nekā 100 vērtīgām balvām skaistumam un veselībai un galveno balvu – dāvanu karti no Anti-Aging Institute 500 EUR vērtībā!

Laimīgie balvu ieguvēji jau ir noskaidroti, un ar ikvienu no viņiem sazināmies individuāli!

Īpaši apsveicam galvenās balvas ieguvēju Aivu Kvetkovsku. Uzvarētāja atzīst, ka ziņa par laimēto balvu nākusi kā pārsteigums, un piebilst: “Reizēm piedalos dažādās loterijās, taču vien tad, kad noteikumi nav sarežģīti un ir man pieņemami. Līdz šim loterijās man nav veicies, tādēļ arī šoreiz absolūti negaidīju, ka varētu uzvarēt. Laimīgo pirkumu veicu 19. decembrī t/c Alfa esošajā BENU Aptiekā, kur man laipni palīdzēja aptiekas farmaceite. Tad arī pieņēmu lēmumu joka pēc pieteikties šai loterijai.” Ziņa par iegūto balvu esot sagādājusi patiesu prieku un pārsteigumu, smaidot saka A. Kvetkovska.

Apsveicam ikvienu loterijas balvu ieguvēju un novēlam izbaudīt iegūtās balvas, kā arī stipru veselību, veiksmi un vēl daudz priecīgu pārsteigumu visa gada garumā!

 


 

info@benu.lv